NIKITA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 měsíc

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuju se Nikita a jsem úžasná holka, vlastně ještě psí mládě, bude mi 11 mesíců. Žila jsem u boudy na provaze a toužila jsem po lidské společnosti, mazlení a dovádění s pejsky. Jsem překrásná, středně velká holčička, vážím kolem 25 kilo a miluju všechny lidi, rozumné děti, i psí kámoše.
Jsem hravá, veselá, učenlivá, taky čistotná a hodně aktivní. Potřebuji zodpovědné páníčky, hodně lásky a vyžití, váš čas a hodně mazlení, vaše Nikita."

Nikita je sotva roční fenečka, krásná kříženka, se skvělou povahou. Přesto, že neměla ideální psí život, zapadla do lidské a psí smečky dočasné rodiny a je z ní bezvadná holka, pro kterou hledáme dokonalou rodinku.
Je to energická pohodářka a fajnová psí slečna, je v dočasné péči necelé dva týdny a s neskutečnou pohodou, radostí a chutí zvládla přijmout veškeré změny, novoty a chod domácnosti.
Dva psí kluky….dvě (větší) děti…dva dospěláky a i postupem času určitá pravidla. Učí se pravidlům psí smečky – u jídla, u rozdávání pamlsků, při hře…. Učí se běžné věci, jako reakce na jméno, přivolání, že se sedí a nehopsá, když chce madam něco dobrého dostat. Pochopila taky, že mít svoje místečko je fajn a když nedělá, že nechce chápat, tak moc dobře ví, kam jít )) Taky nějaké to sedni/lehni…. Inu, maká na sobě.
Velkou pochvalu má Niki za manipulaci při čištění tlapiček, což vzhledem k současnému počasí probíhá asi tak 100x za den))) Už taky proběhla koupel, respektive sprchování a to zvládla opravdu parádně.
Niki totiž stačí novou situací trpělivě a v klidu provést a ujistit ji, že se nic hrozného neděje. I za hygienu má Niki pochvalu. Krom ojedinělých loužiček, žádná katastrofa a v noci vydrží celou noc! Intervaly venčení se prodlužují a za nějaký čas se to vyladí na 100%.

Je to neskutečně milé, radostné, hravé a po kontaktu dychtící stvořeníčko. Až se nechce věřit, že to tak dlouho u té boudy a na řetězu mohla vydržet. Lidi, děti, psi – když se prostě něco děje a může být s vámi, to ona miluje a potřebuje.
Miluje být venku, ale taky miluje se vrátit domů K VÁM. Bojujeme trochu s chůzí na vodítku, ale věřím, že i to se prolomí, protože ji prostě teď venku zajímá absolutně VŠECHNO a zatím je to víc než i páreček v ruce. Prochází velkou změnou a jen potřebuje čas, ale ona je ten pes, co za to stojí. Jednou to bude psí ženská, neskutečná parťačka, ochránce své smečky. Oddaná VÁM lidem. Zatím je to rošťanda, hravá a plná energie, slečna učenlivá, kterou baví cokoliv, co vymyslíte.
Hodná, nekonfliktní, přitom zdravě sebevědomá… A když si tahle slečna NIki sedne a hloubavě kouká z okna, nebo jen tak na vás hodí ten svůj zlatohnědý pohled, víte, že je to v ní.

Pro Niky hledáme ideálně rodinu v domě se zahradou, s vetšími rozumnými dětmi a psím kámošem, s výhodou. Neumí zatím zůstat sama doma, ale i to se časem, správným přístupem, jistě naučí. Nehodí se tedy do bytu, kde bude zůstávat sama.

Je odblešená, odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči v Kladně, po dohodě s Danou, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705