FALCO

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Mé jméno je Falco, jsem maličký roztomilý, Ruský barevný boloňáček a je mi 8 let. Vážím 4 - 5 kilo a na své nové lidičky si musím hodně pozvolna zvykat. Jsem v jádru hodný a mazlivý kluk, co si umí užívat mazlení a chování v náruči, ale zpočátku cizím nevěřím a proto potřebuji trpělivé a zkušenější páníčky, kteří mi dají čas, si zvyknout a získat důvěru.
S pejsky vyjdu bez problémů a klidně bych byl rád za psí kámoše či kámošky i doma. Doma vydržím i sám, venku jsem aktivní, zvědavý a veselý, jen na své lidičky si zvykám velmi pomalu. Rád bych našel vlídné a empacické majitele, kteří na mě nebudou tlačit a dají mi čas na to, abych byl miláček i mazel, jakým jsem už bez problémů u dočasné tety. Váš Falco."

Falco je 8 letý pejsek, plemene Ruská barevná Boloňka. Jeho předchozí historii přesně neznáme, ale k nám přijel od posledních majitelů, kde byl velký problém ve vztahu s muži a tak trávil vetšinu času v separaci.
Falco je zpočátku velice nedůvěřivý a ze strachu se dokáže ohnat i kousnout, na nově příchozí lidi štěkne a couvá, postupně s trpělivostí a s pamlskovými úplatky, se nechá i pohladit, ale chce to čas. Je to ale pouze strachová reakce k cizím lidem, pokud mu dáte čas, zvyknout si a netlačíte na něj, postupně si získá důvěru a je z něj milionový pejsek.
U nás udělal velké pokroky, se svou dočasnou tetou vychází skvěle, rád se mazlí a chová v náruči, nechá se zvedat, zvládá i manipulaci. Nicméně s novými lidmi bude potřeba na tomto opět zapracovat, pro trpělivější a zkušenější páníčky, to nebude velký problém.
Na veterině je potřeba náhubek při větší manipulaci, ale poslední očkování zvládl již bez něj.
Falco miluje ostatní malé pejsky a moc rád by měl společnost psího kamaráda i doma. Hodí se do smečky malých pejsků, doma sám vydrží a neštěká.

Pro Falca hledáme stabilní zázemí a jistotu u trpělivějších lidiček, domov, kde nejsou děti, hodí se do bytu i domku se zahrádkou. Bude potřeba více seznamovacích návštěv v dočasné péči.
Falco je odblešený, odčervený, čipovaný, Kastrovaný a očkovaný. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěvy v dočasné péči v Praze, po dohodě s Ivetou. Info o vás pište na mail : Iveta@docaskydede.cz, tel : 608 875 523 nebo tel: 602 259 705 Za fotky děkujeme
https://www.facebook.com/BUMIfoto