AMÁLKA

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Já a mí psí kamarádi jsme spokojeně žili doma, do smrti páníčka, kdy jsme museli náš domov opustit. Odjeli jsme k tetě do dočasné péče a já jsem ta nejstarší z celé naší smečky. Jmenuji se Amálka a je mi kolem 10 let. Jsem krásná dlouhosrstá jezevčice, jsem právě v dietě, ale pracuju na štíhlejší figuře. Jsem moc hodná starší holka, co by pro svého člověka, šla na kraj světa, miluju své páníčky celým svým srdcem a nejradši se od nich nehnu ani na krok. Užívám si mazlení, drbání a tulení, jsem vděčná za každé vaše pohlazení a toužím ještě najít moc hodnou paničku, se kterou si užijeme stáří. Mám ráda procházky a jistě bych si i ráda šmejdila na zahrádce, zkrátka hledám pohodová psí život po boku svých lidí. Vaše Amálka."

Amálka je starší, 10 ti letá jezevčice, která přišla o domov kvůli úmrtí majitele. Je to moc hodná a věrná holka, která je jako váš stín a nespustí vás z očí. Přijela obézní, nyní je na dietě a pár kilíček musí shodit. Má oddanou povahu svým lidem, moc ráda se mazlí a tulí se k vám. O samotě po vás teskní a nejradši by byla v přítomností paničky pořád. Amálka se s pejsky snese, nevadí jí ani fenky, tudíž psí společnost doma by jí nijak nevadila. Kočky prožene, ale neublíží, s hodnými dětmi nemá problém.
Zvládne s přehledem procházky, které má ráda, venku ji vše zajímá a baví.
Amálka by se hodila k pohodovým hodným starším i mladším lidem, kteří budou většinu času s ní, nehodí se do bytu, kde bude zůstávat sama, k ostatním pejskům bez problémů. Hledáme pro ni klidný domov u zodpovedných lidí, kteří ji dopřejí klidné a krásné stáří.
Amálka je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná a očkovaná, s ošetřenými zoubky. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956 Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 Děkujeme moc za fotečky https://www.facebook.com/svatia.foto