SLIM - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jsem roční mládě, 9 ti kilová fešák Slim a všechny vás zdravím. Přišel jsem si k vám pro nový domov a vybrat si mezi vámi nové trvalé majitele. Jsem moc hodný a hravý pejsek, zpočátku jsem trochu lekavý, ale to spolu propilujeme. Kamarádím se s každým pejskem a užívám si naše společné hrátky. Moc toho neumím, ale jsem malý šikula a rád se naučím, co jsem dosud neměl možnost umět. Potřebuju především aktivní a zodpovědnou rodinku, spousty vyžití a lásky. Hledám úžasné a milé páníčky kteří na mě budou mít čas a dají mi pocit bezpečí a jistoty, váš Slim."

Slim je sotva 1 roční pejsek, menší velikosti a velmi milé a přátelské povahy. Když přijel, byl trochu vystrašený a stále ještě se někdy trochu leká. Je to mazel a rád si hraje, dovádí s ostatními pejsky a jistě by doma i uvítal psího kámoše, lépe kamarádku.
Doma je čistotný, na vodítku trochu tahá, je jako váš stín a všude vás následuje. Doma vydrží s dalšími pejsky, bez nich doma sám by plakal.
Hledáme pro Slima aktivní milující majitele, ideálně v domě se zahradou, kteří ho budou učit novým dovednostem a budou moci být stále s ním, je to prima parťák na výlety, sportování a také na mazlení doma na gauči.
SLim je je odblešený, čipovaný, odčervený, kastrovaný, očkovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasce, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě s Ivetou. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 Za fotky děkujeme Jana Trpálková