BANDI - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Bandi a jsem středně velký, príma kluk. Narost jsem tak akorát, nejsem ani malý, ani velký, zkrátka ideální kámoš pro super akitvní páníčky, co se neradi nudí. Jsem ještě mladý kluk, bude tak 1 - 2 roky a jsem kříženec teriera na vyšších nožkách, vážím asi 12 kilo.¨
Přijel jsem k tetě a zdatně jí sekunduju při běhání, jsem velmi hodný a mazlivý, učenlivý a také miluju pohyb a dovádění, prostě, když se něco děje a můžu si s někým hrát nebo sportovat. Miluju procházky a zkoumání v trávě, co se začuchám a jedu... Se psy skvěle vycházím a rád s nimi dovádím, uvítám kámoše na řádění. Krásně se učím povely a miluju svoje lidi, rád bych našel aktivní sportovní rodinku, co mě nenechá zahálet a užijem si spolu spoustu legrace, váš Bandi."

Bandi je mladý akční, veselý a hodný pes, který hledá novou rodinku. Je velmi přátelský a kontaktní a i když se vše teprve učí, je s ním radost pracovat a je to velmi milý a šikovný Parťák. Je středně velký, štíhlý na delších nožkách, patrně kříženec teriera a proto mu hledáme aktivní a sportovně založená majitele. je to mazel a hračička, ke psům je zcela nekonfliktní a respektuje je. Rád by uvítal psího kámoše na hry, miluje balonky, pískací hračky, tenisáky a veškerou činnost, rád se učí nové věci.
Bude mu vyhovovat bydlení v domě se zahradou, nebo i bytě, kde bude mít ale dostatek vyžití a pohybu, určitě potřebuje mladší páníčky, kteří na něj budou mít čas a budou se mu hodně venovat, chodí s dočasnou tetou i způsobně do práce.
Bandi je úžasný pes, potřebuje dopilovat výchovu a poslušnost, ale už ted je z něj skvělý parťák. Kočky, drůbež atd by minimálně prohnal, k nim se nehodí.
Bandi je odblešený, odčervený, kastrovaný, čipovaný, očkovaný.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči v Praze, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v dočasné péči, info o vás pište na mail: dipu@seznam. cz, nebo tel : 602 259 705