MIKI - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Když v mém věku ztratíte i ten poslední mizernej plech nad hlavu a šoupnou vás s ostatními pejsky na déšť do klecí, jsou to celkem zoufalé vyhlídky na spokojené stáří jedné úžasné psí seniorky. Je vám fakt ouvej, ale pak přijde zázrak a ta cesta vede za lepším a tak jsem tu a hledám mezi vámi někoho stejně úžasného, jako jsem já. Jmenuji se Mikina ( Holčička zlatá nebo Veverka) a na všechna ta jména krásně slyším. 
Bude mi kolem 9 - 10 ti let, ale nejsem žádná nemohoucí stařena, nýbrž veselá aktivní psí holka, pro kterou není lavice, gauč nebo židle, žádná překážka.
Teta mě v koupelně nejdřív zbavila té stoleté špíny, protože vodu jsem naposledy viděla asi plodovou a vyklubala se mě rezavá krasavice, velmi šikovná a chytrá, zkrátka dokonalá parťačka k laskavým lidem. Žila jsem celý život ve smečce, tak psí společnost uvítám, ráda si s ostatními hraju a lítám po zahradě. Toužím po vlídném slově a vřelé náruči hodných páníčků, kterým ještě jistě pár pěkných let budu dělat jen samou radost, vaše Miki"

Z velmi zanedbané smečky několika psů k nám přijela starší fenečka Miki. Je to milý klasický voříšek, o váze 13 kilo, je jí kolem 9 - 10 ti let. Je zdravá, veselá, aktivní a skutečně vděčná za domácí pohodlí, teplý pelíšek a plnou mističku. Miluje své lidi, balonky a mazlení, lebedí si na gauči, či asistuje v kuchyni. Je čistotná a nekonfliktní, do vaší smečky ostatních pejsků určitě zapadne bez problémů. Je moc chytrá a učenlivá, velmi rychle si zvykla na měkkoučké postýlky a především na milující společnost svého člověka. Umí krásně na vodítku, nevadí jí cestování autem i busem, je nenáročná a jednoduše zlatá. První dny na vše nové štěkala z neznalosti, ale teď už jen za plotem ohlídá své bydlo, když jdou kolem branky cizí vetřelci, jako správný pes.
Mikina je úžasná psí seniorka, plná lásky a vděčnosti, bude ráda za bydlení v domku se zahrádkou s milující rodinou i s hodnými pejsky. Kočky prožene, k dětem pouze hodným, rozumným a starším.
Miki je odblešená, odčervená, čipovaná, kompletně očkovaná a kastrovaná, s ošetřením zubního kamene a normálními krevními testy. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s., Čáslav.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz nebo tel 602 259 705. Návštěva možná po dohodě se Soňou na tel : 732 636 565

Video s Mikinou zde : https://www.barrandov.tv/…/158031-barrandov-pomaha-mikina-2…

Za fotky děkujeme Heleně Volencové