BADDY

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Když vás na starší kolínka odvezou do útulku, zhroutí se vám celý psí svět. Zavřou se dveře z mříží, je tma, jste sami, všude kolem štěkot stejně opuštěných a nešťastných kamarádů. Někteří odcházejí, vy zůstáváte bez povšimnutí. To je úděl černých a starších psích duší. Jmenuji se Baddy a je mi 10 let. Nejsem ale žádný unavený senior, miluju volnost na zahradě, běhání za balonky a užívám si stále ještě aktivitu, kterou by mi mohl závidět kdejaký mladý pes. Raději mám paničky, s pány se seznamuji pomaleji, ale jakmile zjistím, že jsou hodní, nevadí mi vůbec. Jsem dobrák a mazel, rád bych bydlel s hodnými a laskavými lidmi v domku se zahrádkou, užil si ještě pár spokojených let psího důchodu, vlídných slov a rukou, které hladí. Váš Baddy"

Bady je 10ti letý kluk, střední velikosti, 15 kilo, který po odebrání od původních majitelů skončil v útulku a ten snášel velmi špatně. V dočasné péči ožil a nikdo by mu jeho věk vůbec nehádal, umí základní (lehni, sedni a místo). Je to stále aktivní a hravý pes, miluje balonky a hračky, rád se proběhne. Na zavolání okamžitě přiběhne. Ostatních psů si nevšímá, jen v těsné blízkosti při mazlení, nebo krmení, si hájí svou pozici zavrčením. K ženám je vesměs přátelský, na muže reaguje zprvu štěkáním a vrčením, z důvodu nejistoty. Když si získají jeho důvěru, je vše v pohodě. Rád okusuje větve a „ukořistěnou“ hračku nerad dobrovolně vydá. Občas reaguje strachem na delší klacek popřípadě prudké máchnutí ruky. Na vodítku moc chodit neumí (tahá). Byl by ideálním společníkem pro straší paní do domku se zahradou a uvítá psí kamarádku. Bady i dobře hlídá, ale není uštěkaný, jen pokud někdo zazvoní. Rád si přijde pro pohlazení a pomazlení a po kontrole zahrady uléhá v blízkosti člověka. Doma je čistotný a bez problému vydrží sám doma (vyzkoušeno ve společnosti ostatních psů).
Pro Baddyho hledáme milujícího člověka, ideálně paničku, které dá své velké srdce a se kterou bude brouzdat po zahradě nebo lenošit u televize. Rád se k ní přitulí a nechá se drbat, bude vděčný parťák pro osamocenou duši ještě pár spokojených let.
Baddy je odčervený, čipovaný, kastrovaný, vakcinovaný, s ošetřením zubního kamene. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. (15km od Kolína) Návštěva možná po dohodě v dočasné péči (předám tel ) info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz nebo tel 602 259 705