LADY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Říkají mi Lady a jsem dokonalá psí blondýna s obrovským srdcem. Vzdali se mě majitelé, nikdo nechápe proč, já jsem totiž naprosto úžasná a skvělá holka. Je mi 9 let a jsem středně velká kříženka labradora, spíše drobnější, ale teď jsem trošku při těle. U tety jsem shodila už přes 2 kila a chystám se na další. Moje povaha je typicky labradoří, jsem pořád dobře naladěná, natěšená, vítám všechny na počkání a ukazuju bříško. Jsem moc milá, hodná a přátelská ke všem lidem i zvířátkům, doma jsem vzorná a venku docela aktivní, proženu balonky a miluju hračky a dovádění. Hledám ty nejlepší a nejhodnější lidičky pod sluncem, kde mě budou milovat, jako já je, vaše Lady"

Lady je starší úžasná menší labradorka, je jí 9 let a váží 24 kilo. Je neskutečně hodná a vždy veselá, vděčná za každou vaši pozornost nebo podrbání. Je to velmi oddaná a věrná bytost, je naprosto bezproblémová a nekonfliktní. Pokaždé vás přivítá s obrovskou radostí, je šťastná, že může být s člověkem, miluje mazlení a dovádění venku, balonky přímo zbožňuje. Snese se s pejsky, fenkami i kočičkami bez problémů, Doma je vzorná a čistotná, nic neničí a vydrží doma sama. Lady by ráda našla milující hodné majitele, ideálně v domku se zahradou, kde je zvyklá. I pře svůj vyšší věk a momentální nadváhu, je aktivní, hravá, lítá za balonkama, má ráda i delší procházky, baví jí život a stále vám dává najevo svou lásku a oddanost. Lady je zkrátka anděl a miláček, okamžitě si jí zamilujete, čeká na vás v dočasce v Mníšku pod Brdy.
Do adopce půjde po podpisu smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s., návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Lenkou.
Je odčervená, čipovaná, kastrovaná, s ošetřením zubního kamene, s normálními hodnotami krevních testů, bude vakcinovaná. 
Za fotky děkujeme Mirka Brázdová