ŽOFINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Žofinka, a jsem produkt množírenského byznysu, kříženec čivavy, možná JackaRussla, ale především jsem tuze úžasné a roztomilé stvoření. Můj věk je těžko odhadnutelný, ale pan doktor mě šacoval tak na 4 - 6 let. Jsem minipíče mazlivé, zpočátku jsem e sice všeho bála, neb zahrádku, byt i vodítko jsem viděla prvně, ale jsem šikulka a naučeila jsem se fingovat doma jako docela normální pejsek. Doma jsem pohodová princezna, rarášek, co dovádí s ostatními pejsky, malá tryskomška, mazlivá bytost, kterou si okmažitě zamilujete. Venku jsem ještě plašánek, ale trenuju a procházky už zvládám, i když strach ze všeho neznámého a hlučného tu ještě je. Miluju psí společnost, stejně velkých a roztomilých hodných rarášků, ti mi dodávají sebevědomí a tak bych i doma mela ráda nejakého parťáka. Vlezu se vám do náruče, umím chodit na podložku a moje srdíčko je tu pro vás, zodpovědné a milující páníčky, vaše Žofinka "

Žofka je kříženec čivavy, středně stará holčička, která v množírně působila jako prostředek výdělku a stroj na líbivá štěnátka. Přijela se smečkou kamarádů, též z klece a moc hezky si zvakla na domácí prostředí. Zprvu se všeho bála a stála jak vykulená socha, ale brzy se otrkala a je z ní úžasná a mazlivá holčička. Doma je hodná a čistotná, chodí na podložku, sama doma vydrží s ostatními pejsky, které má moc ráda, hraje si s nimi a jejich přítomnost ji velice pomáhá v socializaci. vnečení zvládá,ale venku se ještě často bojí, v tom se bude muset ještě trenovat a postupně si zvykat. Svojí tetu zbožňuje, mazlí se a je to velký mazel a miláček. Hledáme pro ni zodpovedné a stabiní klidné zázemí, u milých laskavých lidí, ideálně s dalším malým hodným pejskem či fenečkou. Žofinka je zlatíčko, potřebuje trochu času na zvyknutí si na nové prostředí a lidi, je vhodná pro majitele bez dětí a ideálně se zkušeností s pejsky z množíren

Žofinka je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná, s normálními krevními testy, s ošetřením zubního kamene, bude očkovaná. Do adopce pujde po podpisu adopční smlouvy a úhraděadopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Praha, návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Ivetou.

Info o vás piště na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705