Rally obedience

Publikováno: 26.4.2024
Autor: Sandra Schäfer-Kollová
Foto: -

Anotace a popis

  • Od začátečníků po třídu 3
  • Tréninkové hry s plánky parkurů

Je jedno, jestli jste o rally obedience ještě nikdy neslyšeli, nebo jestli jste mu už propadli. Tato kniha vám otevře dveře do světa, ve kterém člověk tvoří se svým psem opravdový tým.

Rally obedience patří v současnosti k nejoblíbenějším psím sportům, protože se hodí pro všechny lidi a psy, bez ohledu na věk nebo plemeno. Narozdíl od klasické obedience spolu mohou pes a člověk na parkuru neustále komunikovat – psovod smí na psa mluvit, motivovat ho a chválit. Můžete trénovat na velmi malém prostoru doma, na zahradě nebo venku na procházce, můžete se tímto sportem bavit sami nebo s kamarády.
Prostě jak to vyhovuje vám a vašemu psovi.

PROČ VYZKOUŠET RALLY OBEDIENCE?

  • PŘÍSTUPNOST – rally obedience je něco, co můžete dělat, i když nemáte čas a trpělivost na učení složitých trikům nebo kondici na náročnější sporty. A to platí jak o vás, tak o vašem psovi.
  • PESTROST – karty se cviky se dají různě kombinovat, takže žádný parkur není stejný.
  • ZÁBAVA – s tréninkem vám pomůže spousta tréninkových her a nápadů, při který se toho i spoustu věcí nenásilně naučíte.

SANDRA SCHÄFER-KOLLOVÁ je trenérkou a rozhodčí rally obedience. Pořádá semináře, ať už pro trenéry, nebo pro ty, kteří chtějí rally obedience provozovat se svým psem.

Rally obedience - Nakladatelství Plot (plotknihy.cz)

Kam dál: 

S klikrem do zvířecího nitra

Nechoď pryč!

Klik a klid

Štěně

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...