Hafalendář a Kočkalendář aneb když kresby pomáhají

Publikováno: 20.11.2019
Autor: Markéta Koskinen
Zdroj: -
Foto: Markéta Koskinen

Markéta vytvořila krásné nástěnné "Hafalendáře" a "Kočkalendáře" - kalendáře plné vlastních kreseb psů a koček, navíc jejich koupí můžete pomoci zvířatům v nouzi ;)

Markéta Koskinen vystudovala střední odbornou školu stavební v Kolíně, poté studovala na fakultě Chemicko-technologické v Pardubicích, jejím největším koníčkem však vždy bylo malování. Takže když se po studiích přestěhovala do Belgie, věnovala malování veškerý svůj volný čas a začala se v něm zdokonalovat. S kresbami lidských portrétů se věnuje i kresbám zvířat a o nich právě jsou nově vydané nástěnné kalendáře na rok 2020.

Kalendáře obsahují každý na 12 vybraných nejznámějších plemen. Jsou formátu A3 a polovina výtěžku z nich bude věnována na podporu zvířat bez domova formou příspěvku Nadačnímu fondu Psí Naděje.

Objednávky kalendářů můžete zasílat na email: marketa.coubalova@hotmail.com, na facebookový profil: https://www.facebook.com/marketa.koskinen, případně na instagramu: https://www.instagram.com/maj.art_airbrush/?hl=en. Hafalendáře jsou k dispozici za 330,-Kč + 50,-Kč poštovné. Kočkalendáře jsou k dispozici za 340,-Kč + 50,-Kč poštovné.

Kam dál: 

Bull kalendáře na podporu psů bez domova

Podzimní aukce Nadačního fondu Psí Naděje

Pravdy a mýty o povinném čipování psů

Jak dopadl první ročník projektu Den zvířat?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...