Hry pro psí čenichy

Publikováno: 4.1.2016
Autor: Anne Lill Kvam a Turid Rugaas

Nakladatelství Plot vydává DVD - "Hry pro psí čenichy" od Anne Lill Kvam a Turid Rugaas

Anotace

Hledání pamlsků – Hledání ztraceného předmětu – Hledání ve čtverci
Kniha Hry pro psí čenichy - Anne Lill Kvam a Turid RugaasZábavné, přirozené a hravé činnosti, které budou vašeho psa zaručeně bavit a ještě při nich procvičíte jeho přirozené vlohy.
Činnosti, které zapojují do hry psí smysly a instinkty, mají oproti jiným hrám nebo psím sportům celou řadu výhod. Psa totiž nejenom baví, ale také přirozeně rozvíjejí jeho sebedůvěru a schopnost adekvátně reagovat na jevy v jeho okolí. Jeho lidskému společníkovi zase přinášejí hlubší pochopení potřeb a schopností psa, díky čemuž může být jejich vztah harmonický a založený na vzájemném respektu. Ale hlavně to je prostě skvělá zábava!

Anne Lill Kvam pracuje se psy od roku 1986, kdy začala svého psa cvičit jako lavinového záchranáře. Psi se postupně stali nedílnou součástí jejího života a od roku 1996 se jejich výcviku věnuje profesionálně a na plný úvazek. V letech 1997–2000 žila v Angole, kde trénovala psy a psovody k hledání min. Pachové práce a hry jsou její specialitou a je žádaná jako vedoucí kurzů v mnoha zemích.

Turid Rugaas pracuje se psy již více než 40 let. Koncem 80. let minulého století se svým kolegou Stålem Ødegardem studovala a systematicky popsala konejšivé signály psů. Její knihy a videa se staly světovými bestsellery a základními kameny moderního pohledu na etologii psů. Bonusové scény: Postroje / Správné držení vodítka / Ukázky z dalších DVD

Kam dál: 

Dotkni se zvířecí duše

Dělej to po mně

Hry pro psí hlavičky

Jak porozumět řeči psího těla

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...