❤ Dori hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.


Dori, fenka, kříženka, 2 roky stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 13 kg.

Dori je chytrá, přítulná a věrná holčička. Chvíli jí trvá, než si zvykne na nové lidi, ale jakmile vám začne důvěřovat, je to ten nejšťastnější a nejpřítulnější pes, jakého kdy potkáte. Dori se skvěle snáší se psy, které zná a kterým důvěřuje. Dává přednost psům stejné velikosti, od větších psů si drží odstup. Obecně je bezkonfliktní, pokud jde o ostatní psy. V novém domově by však klidně mohla být i psím jedináčkem. Dori se dobře snáší s kočkami, ale bojí se dětí.
Tahle chytrá psí holčička umí hezky chodit na vodítku a v pohodě si zvykla na život ve městě. Nabízíme možnost vzít si ji na zkoušku do dočasné péče před samotnou adopcí.

Dori se nachází v Praze v dočasné péči a je možné ji tam navštívit.

Pro Dori hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤