❤ Chaplin ❤ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.


Chaplin, pejsek, kříženec, přibližně 3 roky starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Malá velikost, 7.2 kg.

Chaplin je miláček, který však stále ještě nenašel svého páníčka. Když k nám přišel, byl velmi vystrašený a stále se schovával v koutě. Den ode dne však jeho sebevědomí rostlo a nyní je z něj sebevědomý malý pejsek. 

Od té doby, co je Chaplin v dočasné péči, přestal štěkat na cizí lidi a chová se výborně. Chaplin je skvělý s ostatními psy a akceptuje kočky. Umí chodit na vodítku, je čistotný a v MHD se chová skvěle. Chaplin je loajální, přítulný a rád se mazlí. Obecně by bylo lepší, kdyby šel do domácnosti bez dětí, ale asi by si dokázal zvyknout na starší klidné děti, které se ke psům umí chovat.

Nachází se v dočasné péči v Brně a je možné ho tam navštívit.

Pro Chaplina hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤