ARIES – BÍLÝ BERÁNEK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

6 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 6m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Aries je dokonalé štěňátko, na světě si ťapká odhadem dva měsíce, zoubky má jak jehličky, hlásek jako konipásek a nepřestal zatím vonět jako miminko. Áríček má před sebou celý život a my pro něj nebude chtít nic míň než tu největší psí pohodu.

Jeho křížení je ve hvězdách, záruky neposkytujeme, ale odhadujeme jeho budoucí velikost na křížence středního typu. Vidíme v něm špice i teriéra, beránka i lištičku, fantazii se meze prostě kladou těžce.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Tenhle rozkošný beránek boží hledá svého člověka, svou rodinu, která s ním zvládne nejen jeho miminkovská, ale i jeho telecí a seniorská léta. Jeho potřeby začínají učením hygieně a končí respektem k šedinám na čumáčku. Mít celý život před sebou vytváří na nového páníčka ty největší požadavky. V onom pomyslném balíčku nároků a požadavků má Aries návštěvu psí školky a školy, správnou socializaci v psím i lidském světě, výlety, procházky, pelíšek doma u páníčků, pravidelnou veterinární péči a spousty pochopení, lásky a trpělivosti. Že tohle všechno máte?

Pak Vás v případě zájmu o beránka Áríčka poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

ZDRAVOTNÍ STAV: Áríček je ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům, očkovaný a označený mikročipem. Podmínka adopce je kastrace po dovršení jeho pohlavní dospělosti.

Za božské focení děkujeme Radkovi vividfoto.cz

www.utulektabor.cz/65-j/