❤ Jonas ❤ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.


Jonas, pejsek, kříženec, přibližně 3.5 roku starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Menší střední velikost, 11 kg.

Jonas je takové rozkošné malé strašidýlko. Když k nám přišel, byl velmi nejistý a zmatený, ale s každým dalším dnem jeho sebevědomí roste. Díky svým úžasným dočaskářům je čistotný, chodí hezky na vodítku, umí jezdit MHD a zvládá život ve městě. Jonas má rád lidi, ale při prvním setkání je spíše plachý a rezervovaný. Je to chytrý pejsek, každý den se učí nové věci a umí i základní povely, momentálně už je dobře vychovaný. I když to není nejmazlivější pes na světě, rád se mazlí, ale sám se rozhoduje, kdy chce náklonnost. Co se týče dětí, doporučujeme ho do rodiny pouze ke starším dětem.

Jonas se dobře snáší s ostatními psy a rád si hraje. Takže pokud někdo hledá chlupatého kamaráda pro svého pejska, pak by byl Jonas ten pravý. S kočkami také vychází v pohodě.

Jonas je mladý a zdravý pes, ale má malý problém s očima. Jeho oči se neustále pohybují sem a tam, i když se na nic nedívá. Jonas se pravděpodobně narodil s poruchou okohybného jádra v mozkovém kmeni, která však není doprovázena jinými obtížemi. Jonas nemá problém s pohybem ani s orientací v prostoru. Tato porucha neovlivňuje a velmi pravděpodobně ani v budoucnu neovlivní kvalitu jeho života. To nám potvrdil i neurolog a zprávu z vyšetření máme k dispozici pro budoucí zájemce o adopci.

Jonáš se nachází v dočasné péči na Praze 9 a je možné ho tam navštívit.

Pro Jonase hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤