❤ Jonas hledá domov ❤

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.


Jonas, pejsek, kříženec, přibližně 3 roky starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Menší střední velikost, 10.5 kg.

Jonas je úžasný a srandovní psí kluk. Když k nám přišel, byl nejistý a zmatený, ale každým dnem jeho sebedůvěra rostla a nyní se mu v našem útulku začíná dařit. Jonas byl zpočátku k lidem nedůvěřivý, ale teď je opravdu zvědavý, chodí si pro pomazlení a má rád i děti, které náš útulek navštěvují. Jonas se dobře snáší s ostatními psy a rád si hraje, i když je při hře trochu divoch. S kočkami se snáší v pohodě, spíš se jich trochu bojí. Jonas pravděpodobně nikdy neměl domov a všechno je pro něj nové. Mimo útulek je ještě trochu nervózní. Umí chodit na vodítku, ale kdykoli se lekne, buď se snaží utéct a nebo si lehne. Jonas má velký potenciál, je velmi chytrý a každý den se učí něco nového. Je to úžasná malá psí dušička.


Pro Jonase hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤