❤ Nadia hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.


Nadia, fenka, kříženka, 7 let stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost. Zdravotně zcela v pořádku. Momentálně váží 31 kg, ale má nadváhu a potřebuje zhubnout, ideální váha pro ni by byla cca 26 kg.

Nadia je zachráněná fenka z Ukrajiny, její jméno v překladu znamená "Naděje". Je to opravdu úžasný pes! Nadia je naprosto úžasná, miluje lidi a mazlení nade vše, má ráda i děti, dobře chodí na vodítku a je čistotná. Nadia se krásně chová v autě, v pohodě funguje v bytě, miluje postel a balkon a je skvělá v MHD. Pokud hledáte parťáka do nepohody, který vám bude doslova sedět po boku na každé lavičce v parku, pak je Nadia pro vás ta pravá.

Ráda se nechá hladit od cizích lidí a ke každému člověku si jde pro pohlazení. Nadia skvěle vycházela se všemi psy v našem útulku, je velmi společenská. Ve městě si řekne o prostor, když jí nějaký příliš přátelský pes otravuje, ale tyhle nevychované psy bez vodítka přece všichni známe, že. Na nevychovaného dospělého psa nebo otravné štěně, které jí skáče do obličeje, Nadia maximálně zavrčí nebo zaštěká. Nadia je v pohodě i s kočkami, spíš se jich trochu bojí.

Nadia se nachází v Praze v dočasné péči a je možné ji tam navštívit.

Pro Nadiu hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤