AZALEA – TERIÉŘÍ KVÍTKO - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Azalea je prostě květinka nebo možná by šlo říct spíše kvítko. Je to energická, společenská a veselá teriéří treperenda. Chlup sem, chlup tam je její nezaměnitelná image, která je v souladu s její neposednou osobností. Nové lidi přijímá pomaleji, když však netlačíte, uplácíte dobrotkami, otevře se jak kvalitní kniha. Je to šikulka, která zná nějaký ten povel, krásně chodí na procházky a dobře vychází i s většinou pejsků i feneček. Na jednu stranu je to úplná pohodářka, ale jako správná teriérka nemá ráda nátlak a hrubé zacházení, které ve vteřině oplatí stejnou mincí.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ:
Azalka se hodí k milovníkům teriérů, k lidem, kteří jsou jemní, ale dokáží dodržovat pravidla. Velmi by ocenila domov, kde se nechodí na dlouho do práce nebo se homeofficuje. Samotu nemá příliš ráda a dokáže to dát najevo. V novém domově by mohla mít psí kámoše, malé človíčky moc v lásce nemá, takže má věkovou přístupnost 16+. Je čistotná a hodí se do bytu i domečku se zahrádkou.

ZDRAVOTNÍ STAV: Azinka je očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, označená mikročipem a kastrovaná.

V případě zájmu o adopci květinky Azalky Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Azince nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za úchvatné fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

A kde jinde fotit Azalku, než v naší botanické zahradě. Děkujeme, že ji tady v Táboře máme.


www.utulektabor.cz/45-j/