❤ Dolly ❤ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.


Dolly, fenka, kříženka (nejspíš čivavy), 3 roky stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Malá velikost, 8.3 kg.

Dolly je úžasná a chytrá holčička. Skvěle se snáší s dospělými i dětmi. K lidem je velmi mazlivá, něžná a submisivní. Dolly se dobře snáší s ostatními psy a ráda si hraje se štěňaty, i když je třeba říct, že její hry jsou dost drsné. Teď, když je v dočasné péči, nám bylo řečeno, že má ráda spíš psy, kteří jsou větší než ona, a nemá ráda plemeno corgi.


Dolly chodí dobře na vodítku a je čistotná. Chová se vzorně u veterináře a je hodná v autě. Dolly by mohla žít s kočkami, ale drží si od nich uctivý odstup. Momentálně se nachází v dočasné péči v Praze a její dočaskáři si ji moc zamilovali, ale bohužel si ji nemohou nechat, protože Dolly se ve městě bojí. Nejraději by žila na venkově nebo na okraji města.


Pro Dolly hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤