AMY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Amy a moje panička se mě musela vzdát, Jsem miniaturní fenečka, chcete - li ratlíček nebo krysařík, je mi 7 let a vážím přesně celých 2,7 kilíček.
Kdysi jsem přišla o oko, po napadení velkým psem a proto dodnes velké kámoše nemám v lásce.
Jako správný obranář, na první seznámení, štěkám, jak o život, pořádně vám vynadám, abych se pak po chvíli k vám schoulila, jako největší zlatíčko, milující miláček, který vás bude zbožňovat bezmezně až do konce svého života. Moje panička nebo páníček je pro mě největší láska a jakmile se spolu seznámíme, bude vaše věrná a oddaná milující kámoška, která se bude mazlit, jak o život a tulit se k vám v postýlce, na gauči, v autě, či kdekoli.
Procházky miluju a užívám si venku každou chvíli, ale na potkání všem pejskům pořádně zanadávám jako velká, silná holka.
Doma mi malý psí kámoše vadit nebude, pokud bude podobné velikosti jako já a bude hodný a pohodový. Můžu být klidně ale i jako jedináček, pokud budete mít dostatek času, byt se mnou.
Ráda bych bydlela v domečku se zahrádkou, ve městě musíte počítat, že vyštěkám všechny psy na potkání.
Hledám milující páníčky, kteří mě zahrnou láskou, budou mě střežit, jako oko v hlavě, protože jsem moc maličká a křehká holčička, co si zaslouží laskavé zacházení a trvalou rodinu na celý život.
Vaše Amy."

Amy je 7 letá, 2,7 kila vážící minifenečka, kříženka pražského krysaříka, či trpasličího ratlíčka.
Dala ji k nám majitelka, která z osobních důvodů, nemohla fenku dále mít.
Amy miluje lidi nade vše a je to velmi oddaná, hodná a citlivá holčička. Ovšem jako správný minipes, na potkání při seznámení nejprve pouští hrůzu na psy a je zdrženlivá i nedůvěřivá i k cizím lidem.
To však trvá jen chviličku, než pochopí, že se nic neděje a od prvních hodin, kdy vás pozná, uz se u vás schoulí v náručí a bezmezně se do vás zamiluje.
Je to holka, co potřebuje ochraňovat, bezpečné stabilní zázemí, milujících lidí, klidnější prostředí a především úžasné a laskavé majitele.
Doma vyjde s malým pejsek nebo i fenkou, bude s výhodou, když bude mít podobného parťáka, který jí nebude otravně atakovat. Venku na všechny psy štěká a nadává, proto bude spokojenější v domku se zahrádkou, než v rušném městě, nebo na sídlišti, kde na četné množství psů, bude reagovat stresem.
Amy má jen jedno oko, o druhé přišla kdysi po napadení velkým psem, kterých se opravdu velmi bojí.
Hledáme pro ni milující, aktivní paníčky, spoustu lásky a pozornosti, vlídně zacházení, není to pes vhodný pro pokročilé seniory ani k malým divokým dětem.
Amy je odčervená, čipovaná, kastrovaná, je po operaci oboustranné tříselné kýly a čistění zoubků, krevní testy má v pořádku. vakcinace jí teprve čeká,

Dočasky De De z.s., Praha, návšteva možná po dohodě v dočasné péči . Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, předkontrole v novém domově a úhradě adopčního poplatku, informace o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705
Za fotečky děkujeme
https://www.facebook.com/juli.uncrn