Tillia – šťavnatá kytička – hrubosrstá čivava - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Jihočeský
Akt. umístění: Útulek Tábor
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

V životě můžete mít štěstí a být krásnou pampeliškou, však s rizikem, že Vás jemný vánek rozfouká a nic z Vás nezbyde. Pak je možná naopak štěstí být odolnou tlusticí, která snese vítr, mráz, sucho a žádné těžkosti na ní nezanechají následky. Nezáleží pak na tom, co se děje okolo Vás, protože uvnitř zůstáváte stále silná, šťavnatá a se silou na jakékoliv životní výzvy. Taková je i naše Tillia. Četl-li by tyto řádky nějaký pejskařský etymolog, prozradíme mu, že její jméno jsme vymysleli od rodu sukulentních tlustic Tillaea.

Tillinka je úžasná fenečka, vzorně čistotná, hodňoučká, tichoučká. Hajinká si na svém polštářku, nic neničí, sladce čeká. Miluje společnost lidí všeho druhu, zbožňuje procházky a výlety, být součástí dění je pro ni největší hodnotou. Krásně běhá na vodítku, dobře reaguje na milé pejsky, nerozhodí ji žádný ruch. Povely jí sice nikdo asi neukazoval, ale Tillča se moc ráda učí a nasává nové životní možnosti. Těšíme se na to, až téhle holčičce najdeme dokonalý domov, kde pozná, jaké je to být součástí rodiny. Bude jezdit na výlety, dovolené, bude se učit, mít stylové vybavení a bude zcela hýčkaným, ale i vychovávaným psím podkladem.

ZDRAVOTNÍ STAV: Tillia má velkou nadváhu a s tím spojené druhotné problémy, je to velmi smutné, ale ne neměnné. Krok za krokem my i nový páníček budeme pracovat na zdravější kondici a věříme, že tato sladká květinka bude brzy fit a schopná vyrážet i na dlouhé procházky či běhat agility. Její aktivní šťavnatá dušička se brzy osvobodí z těla, které ji limituje.

Tilli je očkovaná, čipovaná a ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Podmínkou adopce je její kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci této naší květinky Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Tilli nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat email, volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz a za zapůjčení šátečku hundo.cz.

www.utulektabor.cz/33j/