❤ Jock hledá domov ❤

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Jock, pejsek, kříženec, přibližně 1 rok a 10 měsíců starý. Je kastrovaný, očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Střední velikost, 21 kg.

Jock je prostě miláček, je hravý a miluje lidskou pozornost. Nejraději by se celé dny mazlil. Zpočátku je plachý, když potká cizího člověka, ale když ho vezmete na procházku a dáte mu šanci, aby vám začal důvěřovat, bude se k vám za chvilku lísat :) Vychází v pohodě i se staršími dětmi (cca od 10 let), k mladším ho nedoporučujeme.

Umí hezky chodit na vodítku. Není ještě čistotný, musel by si zvykat na život uvnitř v bytě nebo v domě. Neměl by však problém ani s životem venku v kotci, za předpokladu, že by na něj rodina měla dostatek času a věnovala se mu.

Je v pohodě s ostatními psy, s fenkami nemá vůbec žádný problém. S těmi psími kluky, se kterými se měl možnost seznámit u nás v azylu, byl také nekonfliktní. Mohl by být druhým psem v domácnosti, pokud by předem proběhlo seznámení s domácím pejskem u nás v azylu. Ale je potřeba počítat s tím, že si moc rád hraje a jeho hry jsou hodně divoké a neohrabané. Celkově vzato je středně aktivní. A určitě by byl moc rád za možnost bydlení v domě nebo v bytě se zahradou.

Testovali jsme jak reaguje na kočky uvnitř v domě, neměl tendenci je prohánět. Jak by to vypadalo v případě venkovních koček, které by před ním utíkaly, nevíme. 

Pro Jocka hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤