❤ Milka hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Milka, fenka, kříženka, přibližně 3 roky stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Větší střední velikost, cca 25 kg.

Milka je fenka s velkým srdcem a překrásným kožíškem. Miluje lidi, moc si užívá mazlení. Kdykoliv ji necháme běhat v oplocené části zahrady, jen si stoupne k plotu a čeká, jestli jí někdo z lidí bude věnovat pozornost. Potřebuje se ale s každým nejprve v klidu seznámit, vůči cizím bývá obezřetná, obzvlášť vůči mužům. 

Umí hezky chodit na vodítku. Není ještě čistotná, bude si muset zvyknout na život uvnitř v bytě nebo v domě. Má atletickou postavu, dlouhé nohy a dokáže vyvinout úžasnou rychlost. Byla by skvělou parťačkou na běhání. Celkově vzato je středně aktivní, umí i odpočívat.

Je velmi chytrá, povely a triky se učí během chvilky. Člověku naslouchá, snaží se pochopit co se po ní chce a má touhu se zavděčit.

S psími kluky vychází v pohodě, fenky nemusí a žárlí na ně. Zdá se, že ke psům se obecně chová trochu dominantně. Je potřeba ji vychovat, naučit co se smí. Je to opravdu velmi chytrá fenka, určitě to brzy pochopí. Testovali jsme jak reaguje na kočky uvnitř v domě, neměla tendenci je prohánět, ale nedá se na to úplně spolehnout. Venku kočky honí. 

Pro Milku hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤