❤ Ben ❤ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty a kvůli covidovým opatřením si v azylu nejprve musíte domluvit schůzku (po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Ben, pejsek, kříženec, přibližně 11 měsíců starý. Je kastrovaný, očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Střední velikost, 15 kg.

Ben je miloučký a aktivní psí kluk :) Je to mazel, miluje lidi a chce jim být neustále nablízku. Proto si myslíme, že by mu bylo nejlépe u někoho, kdo pracuje z domova a nebo má možnost si psa brát s sebou do zaměstnání, ale není to podmínka adopce.

Ben je hravý, zbožňuje hračky a nevadí mu se o ně dělit i s ostatními psy. Se psy v našem azylu vychází bez problému, pouze na některé občas štěká ze strachu. Nevyvolává žádné konflikty. V novém domově by mohl mít klidně pohodového psího kamaráda nebo kamarádku, ale v takovém případě je nutné, abyste vašeho pejska přivezli s sebou do azylu na návštěvu, abychom viděli, jestli si spolu budou rozumět. Testovali jsme jak reaguje na kočky uvnitř v domě, neměl tendenci je prohánět. Jak by to vypadalo v případě venkovních koček, které by před ním utíkaly, nevíme. Může i do rodiny k dětem, ale raději starším. 

Je to mlaďoch, má spoustu energie a miluje výlety a prozkoumávání neznámého. Hledáme pro něj trpělivého páníčka, který ho v klidu seznámí s novým prostředím a bude postupně dohánět jeho zanedbanou socializaci. V Benovi na oplátku nalezne věrného a veselého parťáka pro život.

Jedna z našich dobrovolnic ho vzala na procházku s říká o něm: "Jakmile jsme odešli z azylu, byl z něj naprosto skvělý pes. Bylo horko, Ben si užíval válení a hrabání ve vysoké trávě. Taky mu moc dobře šla chůze na vodítku, vůbec netahal. Je to hravý miláček."

Pro Beníka hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤