❤ Dora hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Dora, fenka, kříženka, přibližně 3 roky stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Střední velikost, 23 kg.

Dora je něžná a milá psí slečna. S lidmi vychází výborně, zpočátku je ale bohužel dost plachá, takže potřebuje dostatek trpělivosti a času na to, aby ukázala svou pravou tvář :) Je zvyklá na život v bytě, je čistotná a zvládá chůzi na vodítku.

Dora byla zachráněna z Ukrajiny, kde měla svůj domov a své páníčky. Bohužel ale o celou rodinu přišla :( Je zvyklá i na život s dalšími psy a s dětmi. Bude z ní perfektní rodinný pes. Ideální by bylo, kdyby mohla žít někde v klidném prostředí, nejlépe v domě se zahradou a hlavně s dalším psím parťákem. Rozhodně se nehodí do centra rušného města. 

Zatím je stále zmatená, nechápe, proč se ocitla u nás v azylu. Proto bychom jí rádi co nejdříve našli ten nejlepší domov, aby ji zbytečně nestresovalo rušné prostředí azylu, na které není zvyklá.

Pro Dorinku hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤