❤ Tommy ❤ - REZERVOVANÝ

Pohlaví

Pes

Věk

8 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

REZERVOVANÝ

 

 

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Také je nutné zajistit KASTRACI V DOSPĚLOSTI. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A.

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Tommy, pejsek, kříženec, přibližně 7 měsíců starý. Je očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. V dospělosti předpokládáme střední vzrůst (cca 15 kg).

Chudáček Tommy musí sledovat, jak je o ostatní štěňátka a mladé pejsky v azylu zájem a jak jeden po druhém odcházejí do nových domovů. A o něj se zatím nepřihlásil vůbec NIKDO. Je to kluk černé barvy, takoví jsou vždycky opomíjení. Ale ne právem! Tommy má úžasnou a něžnou povahu, potřebuje jen trpělivou rodinu, která od něj nebude čekat zázraky za den nebo za dva. Potřebuje jen čas. Moc za něj prosíme, určitě se najde někdo, kdo ho nechá v klidu rozkoukat a naplno projvit, jak moc úžasný psí klouček to je!

Tommy je moc milý, něžný, klidný a submisivní psí klučina. Vychází výborně s ostatními pejsky, ale lidí se zatím trochu bojí. Je plachý a potřebuje páníčka, který má s plachými pejsky zkušenost. Moc by mu pomohlo, kdyby na něj v nové domácnosti čekal sebevědomý psí parťák, který by mu dodal odvahu. Neprojevuje žádnou strachovou agresi, neohání se, nekouše, prostě jen zatím není zvyklý na život mezi lidmi. 

S tím správným laskavým a trpělivým vedením by se Tommy mohl naučit žít i ve městě. Kdyby ale mohl najít domov někde v klidnějším prostředí v domku se zahradou, určitě by to pro něj bylo ideální.

Je to sotva odrostlé štěně, takže zatím není 100% čistotný a teprve trénujeme chůzi na vodítku, ale dělá velké pokroky. 

Pro Tommyho hledáme milující a zodpovědné páníčky, kteří si uvědomují, co obnáší výchova štěněte. Pokud vás nerozhází loužičky ani okousané boty a jste připraveni na postupnou socializaci, zajištění pravidelné veterinární péče a kvalitního krmiva, neváhejte se nám ozvat.