❤ Babi hledá domov ❤

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Babi, fenka, kříženka, přes 10 let stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Střední velikost. Váží 27 kg, ale má nadváhu a potřebovala by něco shodit.

Babi je milá, rozkošná a mazlivá postarší psí dáma :) Je velmi klidná a tichá. Nejradši ze všeho má čas krmení, což je bohužel trošku vidět na její figuře :D Babi nepotřebuje nic víc než klidný domov, pohodlný pelíšek, ideálně zahrádku na čmuchání a venčení, hodně mazlení a sem tam pár pamlsků pro radost.

Tahle psí babička byla zachráněna z Ukrajiny a zaslouží si hezký domov na těch posledních pár let na světě. S ostatními psy vychází v pohodě a nevyhledává žádné konflikty. Její vztah ke kočkám neznáme, ale je možno v případě potřeby předem ověřit, jak na ně reaguje.

Pokud by jí někdo mohl nabídnout alespoň doživotní dočasnou péči, je možné domluvit se že bude spolek hradit její veterinární výdaje.

Pro Babi hledáme milující a starostlivou rodinu, která jí dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤