Kaisha - Věrná ❤

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Kaisha - Věrná ❤

Kaisha je nádherná kříženka středoazijského pasteveckého psa. Má teprve 11 měsíců, je plná života a energie.
 
Miluje prostor, běhání a blbnutí na zahradě. Je to skvělá holka ve stále štěněcím věku, která zatím nepoznala pravou lásku, natož výchovu... U nás se jí sice líbí, ale v aktivní rodině, která ví, co pes jako ona potřebuje, by byla samozřejmě nejšťastnější.
 
Kaisha pochází ze Slovenska, kde si moc hezkého nezažila. Přijali jsme ji do našeho útulku spolu s její sestrou Mayou a maminkou Ariou. Maya našla úžasný domov, Kaisha s Arinkou však u nás stále vyčkávají...
 
Kaisha hledá rodinu, která bydlí v domě se zahradou BEZ DALŠÍCH ZVÍŘAT. Která jí poskytne bezpečné a hlavně trpělivé zázemí, která jí bude oporou a ukáže jí všechny krásy světa. Rodinu, která má s pasteveckou povahou zkušenosti, která Kaishu provede životem, ukáže jí co je správné a co ne, a která ji už nikdy neopustí. ❤
 
Kaisha je nevydováděné psí telátko. Potřebuje pevnou ruku, která ji s láskou vychová. Kaisha se snadno učí novým věcem, je chytrá a vnímavá. Ale má v sobě spoustu energie, kterou zatím neumí moc dobře ventilovat. S jinými zvířaty zatím nevychází, pomalu na socializaci pracujeme, ale není to rozhodně pes, který by mohl jít bydlet k rodině, která již nějaká zvířata má.
 
Kaisha je čipovaná, očkovaná, odčervená a kastrovaná. Nachází se nedaleko Ostravy. Půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč.

Aktuální dění v Útulku Bouda můžete sledovat na www.instagram.com/utulekbouda.