JACQUELINE – ŠTĚNĚCÍ MODELKA - REZERVOVÁNA

Pohlaví

Fena

Věk

2 měsíce

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

REZERVOVÁNA

Jacqueline je úplné psí miminko, odhadem tříměsíční štěňátko, holčička. Jejím plemenným původem si nejsme jisti, očekáváme odhadem nižší až střední velikost v dospělosti.

Jaká je? Jacqueline je sladká holčička, nesmírně učenlivé a vnímavé štěňátko. Zvládá chůzi na vodítku i procházky s našimi venčiteli, chce se kamarádit se všemi pejsky i lidmi. Ničeho se nebojí, vůči všemu je zvídavá, zvládá jízdu autem i návštěvu veteriny. Pokud dostane možnost, moc ráda si hraje s jinými psy v útulku, je však jako každé štěňátko velmi intenzivní a musíme naše dospělce před jejím elánem a vášní doslova chránit. Jako správná ženská, umí jasně dát najevo svůj názor a v případě, že není po jejím, se hlasitě ohradit. : - )

Zdravotní stav: Jacqueline je očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Má ještě první zoubky, a tak nové páníčky čeká výměna chrupu i puberta se vším všudy. Podmínkou adopce je její kastrace po dovršení její pohlavní dospělosti.

Jaký domov hledá? Jako každé štěňátko brzy vyroste, a tak hledá domov, kde si chvilku užijí štěněcí roztomilosti, ale pak budou s láskou a důsledností pracovat na zvládnutí puberty. Hledá aktivní domov, spíše v rodinném domku se zázemím uvnitř, kde procházky, výlety a návštěvy psí školy jsou samozřejmostí. Jacqueline ocení jakýkoliv druh zábavy, od té aktivní až po klidové psí hlavolamy. Jako každé štěňátko se musí správně rozvíjet a s láskou a důsledností vychovávat, aby se stala tou nejúžasnější psí společnicí. Nemá osvojeny hygienické návyky.

Je-li Jacqueline Vaše vytoužená kamarádka, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by bydlela, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život holčičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Za ateliérové focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/1ch/