BONNIE A BERNADETT – SLADKÉ KOKŘINKY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Být si s někým souzen, mít někoho potkat, s někým být, pro někoho žít – to když se stane, nezbývá, než s pokorou to přijmout, s láskou to pochopit a s tou největší snahou to zkusit udržet a poslat dál. Taková je právě adopce našich plyšových kokřích holčiček, slaďoučkých mazlinek, které touží po společném domově.

Holčičky po společném domově touží a my bychom si ho moc pro ně přály, ale zdá se, že jejich šance na společný domov jsou velmi malé, a tak jsme s holčičkami začaly pracovat odděleně a připravovat je na odjezd domů každou zvlášť.

Bonnie je osmiletá játrová sladká kokřinka, která neublíží ani mouše. Bonnie váží 13 kg, je kastrovaná, očkovaná, čipovaná a ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Její dobrácké srdce touží po společném bytí na gauči, hodinách mazlení a po toulkách přírodou. Civilizace je něco, co ji prozatím ještě děsí, ale věříme, že v milující rodině dokáže časem zahnat i tyto strašáky.

Bonnie hledá své místo pod sluncem, svůj nový domov, svůj pelíšek, milující náruč svého člověka. Bonnie se hodí i do rodiny s odrostlejšími a rozumnými dětmi. Po zodpovědném seznámení by mohla odjet k vyrovnanému psímu bráškovi či sestřičce. Vztah ke kočičkám předpokládáme u Bonnie dobrý.

Noví páníčci by u Bonnie měli počítat s doživotní péčí o její očíčka, trpí syndromem suchého oka. Vzhledem k neléčeným zánětům v její minulosti na jedno oko hůře vidí. Co ale nespatří očima, spatří srdcem. Mít Bonnie po svém boku je jako mít tu nejhlubší lásku doslova na dosah.

Bernadet je šestiletá důstojná kokřinka, barvy černé s pálením. Berny je větší, váží 19 kg. Stejně jako její ségra je i ona kastrovaná, očkovaná, čipovaná a ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Bernadetka je v tom nejčistším slova smyslu ochranitelka slabších, dozorovatelka pořádku a eliminátorka bezpráví. Miluje Bonnie a bude to ona, kdo bude rozdělením více strádat. Věříme však, že nový domov jí stesk po Bonnie vynahradí.

Bernadetka hledá domov bez dětí, bez velkého ruchu, v klidné domácnosti. Společnost by jí po zodpovědném seznámení mohla dělat vyrovnaná psí ségra či psí bráška, s kočičkami však bydlet nemůže. Nový páníček musí počítat s navázáním vztahu, s vybudováním vzájemné důvěry. Bez ní nepůjde nic.

Když se stanete Bernadetky člověkem, vyrážíte na pohodové procházky do lesa, máte skvělého parťáka na gauč a toho nejlepšího přítele po svém boku. Bernadetka bude tím nejvěrnějším, nejspolehlivějším a nejklidnějším psem, jakého jste kdy v životě měli.

V případě zájmu o společnou adopci či o adopci jedné z nich Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život a komu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Za nádherné ateliérové focení patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥

 www.utulektabor.cz/11-12k/