❤ Julia hledá doživotní dočasnou péči ❤

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Pokud máte o Juliu zájem, napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte náš formulář pro zájemce o adopci nebo dočasnou péči, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A .

Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Julia, fenka, kříženka, přibližně 9 let stará. Je očkovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům a čipovaná. Menší střední velikost, váží 11 kg.

Julia je přátelská a mazlivá fenečka, která miluje lidskou pozornost :) Zbožňuje lidi tak moc, že se většinou neovládne a při vítání udělá loužičku. Jinak je čistotná. K lidem se chová velmi submisivně.

Julia neměla lehký život, ale nechceme zacházet do detailu, protože by nebylo dobré, aby si ji někdo vzal domů pouze z lítosti. Julia má tendenci kňourat a vyštěkávat si pozornost. Také štěká kdykoliv je rozrušená nebo nadšená. Pomáhá ji okřiknout a poslat na místo, ale pozornost neudrží dlouho a brzy se znovu ozve. Protože je hlasitá a protože se velmi snadno rozruší, hledáme jí domov pouze v domečku se zahradou na vesnici nebo v menším městě. Julia se nehodí k životu v bytě.

Má za sebou operaci kyčle a tak nepotřebuje dlouhé procházky, klidnější režim jí naprosto vyhovuje. Život v domečku s přístupem dovnitř na spaní a s možností pobíhat a venčit se na zahradě by pro ni byl opravdu ideální. Může jít do rodiny ke starším dětem, vychází dobře s kočkami a mohla by i ke klidnému pejskovi nebo fence.

Hledáme klidný tichý domov s pravidelným režimem. Julia si kvůli nervozitě olizuje přední packu, jedná se o naučené chování, kterým se uklidňuje. Proto musí celou dobu, kromě času na venčení, nosit měkký látkový límec (nové rodině ho předáme), aby si nemohla nohu rozlízat až na kůži a ublížit si.

Také má velmi citlivé zažívání, musí jíst pouze granule značky Yoggies a nic jiného, ani pamlsky. Pak je všechno v pořádku. V případě, že dostává jiné jídlo, trpí na průjmy.

Pro Juliu hledáme člověka s velkým srdcem a trpělivostí, který přehlédne její nedostatky a uvidí milou malou fenečku, kterou si bude i přes její trošku hysterickou povahu schopný zamilovat ❤

Trvalá dočasná péče znamená, že náš azyl bude nadále proplácet Julii veterinární péči a také Yoggies krmivo. Julia nebude přecházet do vlastnictví nové rodiny, bude stále pod dohledem a péčí Cool Critters.