GORO - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 7 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Ahoj dvounožci, jmenuju se Goro a jsem labrador, takovej vyšší, nohatej labrador. Co miluju, co Vám prostě musím říct, jsou procházky. Páni, já vystřelím z útulku jak střela a letím a letím. A jenom slyším: "Goroušku, zpomal, netahej!" Já Vám mám prostě takovou radost, že na toho člověka na druhým konci vodítka začnu myslet až po chvíli. Druhá moje vášeň, o nic menší, než ta první, je jídlo. Ale dobrý jídlo! Žádný suchý granulky, to ať na mě nikdo nezkouší. Masíčka, konzervičky, sušené pamlsečky, jó, to bych mohl jíst pořád. Tak a třetí věc, co Vám o sobě musím říct, že mám rád, to je mazlení. Ale mazlení vod lidí, co znám, co už jsem mohl pomalu a v klidu poznat, co jsou jako bezpečný, chápete. Žádný hrr seznamovačky, ale v klidu s rozvahou se poznat a pak jsem Váš.

Nerad vo tom mluvím, ale vy dvojnožci ten vzhled hrozně řešíte, tak musím... Já mám na sobě jizvy - popáleniny od vařicí vody od dvojnožců, co mě měli na řetězu a jenom do mě kopali a jináč mi ubližovali. No a jíst mi taky nedávali, byl jsem dost kostnatej. Sice to trvalo hodně let, ale pak přišli jiní dvojnožci s lejstry a vzali mě zaplať pánbůh pryč.

JAKÝ DOMOV HLEDÁM: Opravdu rád bych k aktivním páníčkům, co se mnou zvládnou na těch vycházkách lítat, co se mi budou věnovat a jináč si mě hýčkat. Celej život jsem žil venku, rád bych teda do rodinnýho domku, kde budu mít zahradu na srandičky a pak budu moct bejt s Váma taky jako na kousíček doma. Protože já mám dvojnožce, se kterýma se v klidu poznám, moc rád a chci bejt s nima. S malejma dvojnožcema se neznám, ale jsem dost velkej a nemotornej a tak bych radši šel někam, kde už jsou velký. Jako moc rád budu s fenečkou, jsem kastrovanej, neškodnej a taky gentleman. Jen u jídla mě hlídejte, hodně let jsem hladověl, tak si jídlo hlídám. S psím klukem to neslibuju, tam bych mohl bejt nepříjemnej, muselo by se vozkoušet. Kočičky já neznám, tak nevím, jak by mi to s nima šlo.

Jsem ošetřenej proti vnějším i vnitřním parazitům, očkovanej, kastrovanej a označenej mikročipem.

V případě zájmu o mou maličkost, volejte Kamile, ta se mnou nejvíc pracuje a ví vo mně ouplně všechno 776 28 97 97.

https://www.utulektabor.cz/103f/

 

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.