MIKEŠ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Mikeš a jsem prototyp vesnického voříška, je mi 4 - 5 let a vážím 15 kg. Bydlel jsem se svojí psí smečkou doma, pak se to nějak zamotalo a museli jsme každý svou cestou. Jsem veselej hravej kluk, co miluje balonky a především nadevše svoje páníčky. Moji lidé jsou pro mě vším a nejradši jsem v jejich přítomnosti. Doma jsem vzorný a čistotný, jsem aktivní a velice společenský, přátelský k lidem i pejskům. Zvládám základní povely, rád dovádím na zahrádce s ostatními pejsky a miluju i procházky. Nejradši mám celou smečku doma pohromadě, mám stále dobrou náladu a rád budu dělat společnost mladším či starším aktivním páníčkům. Jsem mazel a pohodář, poslušný a hodný pes. Těším se na vaši návštěvu, čekám na svou novou rodinu v Říčanech u Prahy, váš Mikeš"

Mikeš je menší asi 4 - 5 ti letý kříženec. Váží 15 kilo a kilíčko, dvě ještě plánuje ubrat. Je to velice hodný a přátelský pes, miluje své páníčky, inklinuje k ženám, můžu se zpočátku bojí, je vděčný za každou pozornost a pohlazení. Byl zvyklý na život ve smečce a proto mu hledáme domov, kde bude mít psí kamarády, má rád psí kluky i fenky. Sám je jen nerad a jako psí jedináček se vůbec nehodí, pokud by neměl stále na blízku své páníčky. Je velice šikovný a učenlivý, miluje balonky a hraní s pejsky na zahradě. Doma je čistotný, poslušný, nenáročný, pokaždé vás nadšeně uvítá. Mikeš se hodí do domku se zahrádkou, nikoli na ven k boudě, pouze dovnitř, do bytu se nehodí, o samotě může štěkat a vyvést nějakou neplechu, je to ideální parťák k dalšímu pejskovi, či pejskům, k dětem pouze rozumným a odrostlejším. Na veterině je nejistý a při manipulaci může zavrčet, občas vyjímečně potřebuje usměrnit, ale ihned poslechne.
Mikeš je zdravě sebevědomý pohodový pes, hledáme pro něj fajn rodinku, kde nebude sám. Je odčervený, kompletně očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. 
Návštěva možná po dohodě v dočasné péči v Říčanech u Prahy. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

Za fotky děkujeme Šárce Daltonové