MIA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Své rodiče neznám, ale jistě byli krásní, protože i já jsem opravdová krasavice. Byli také asi i velcí, mamka byla určitě ovčanda a táta asi taky nebyl žádný skřítek, možná to byl rotvík a možná taky nějaký bullí amant. Možná budem moudřejší, až vyrostu, ale zatím jsem ještě mládě, nejsou mi ještě ani 4 měsíce a mám už 12 kilo. Zatím řeším hračky, blbnutí, loužičky, kousání, zlobení a baštu, ale už mě musíte začít učit poslouchat, správně se chovat, nemachrovat, abych byla pohodová velká a hodná holka. Mazlím se a ráda se drbu, taky lítám po zahradě a blbnu s velkejma kámošema, kterých se vůbec nebojím a zkouším na ně různý štěněcí triky a taky, co mi dovolej. Koušu si klacky a taky další věci, hezky se učím, jak a kde čůrat, co vám budu povídat, prostě jsem štěně a to další už je na vás. Prosím buďte zodpovědní a mějte trpělivost, taky musíte mít velký srdce a laskavý duše, protože já jednou vyrostu a čas už nejde vrátit zpátky. Mně sice vrátit můžete, ale to já nechci, chci s váma žít napořád a tak buďte ti praví.
Vaše Mia"

Pro naše miminko hledáme velmi zodpovědnou a stabilní rodinu, ideálně se zkušeností s výchovou štěněte většího plemene. Je to miminko, které musíte vše trpělivě naučit, pomoci ji vše chápat a zvládnout výchovu a poslušnost. Nemáte - li trpělivost a rozhází - li vás rozkousané boty či nabíječky, loužičky, bobky nebo nemáte dost času a chuti s ni pracovat, nevolejte. Vyroste z ní pravděpodobně pejsek většího vzrůstu (bez záruky) asi kolem 25 - 30 kg. Ideálně by pro ni bylo vhodné bydlení v domě se zahradou, kde bude mít možnost využít svou aktivitu, psího kamaráda uvítá. K dětem pouze rozumným a hodným, lépe odrostlejším. K majitelům, kteří ji zahrnou láskou a pozorností, není vhodná na celoroční venkovní umístění k boudě nebo do kotce ani k adopci k pokročilým seniorům, či jako dárky babičkám a dědečkům. Hledáme stabilní trvalou rodinu, zvyklou na velké pejsky, nikoli sotva plnoleté mladé majitele, od kterých se nám často po rozchodu psi vrací. Hlavní je zodpovědnost a skvělé podmínky, láska a znalosti výchovy a výcviku, ideálně s možností cvičáku.
Mia je odčervená, čipovaná, kastrovaná, dvakrát vakcinovaná, v dospělosti je podmínka bezvýhradaně fenu kastrovat, což majitel podepisuje v adopční smlouvě, která je podmínkou adopce spolu s adopčním poplatkem.
Návštěva možná u Kateřina Stejskalová po dohodě na tel : 731 475 475, nebo pište info o vás na mail : dipu@seznam.cz, 602 259 705.
Dočasky De De z.s. Knovíz u Kladna

Za fotky děkujeme Šárka Jebavá Čivavavnouzi