Mistr Joda neboli maličký Spikee čeká na vaši pomoc

Publikováno: 22.7.2015
Autor: Nikol Schneiderová
Foto: O.s. Beky

Představte si rozbořený dům bez záchodu, sprchy, s rozbořenou omítkou, s jedním lidským obyvatelem, kterého vůbec nezajímá osud jeho vlastních psů. Tak se jednoho dne narodil i Spikee, štěňátko, které nebylo pro svého majitele nijak důležité až to došlo do bodu, kdy ho nechal s vykloubenou nohou bez pomoci.

Naštěstí pro Spikeeho se nikdo nebránil tomu, aby alespoň on a jeho sourozenci odešli pryč a tak se dostal do dočasné péče k Janě Plaňanské. Kdyby se tak nestalo, dnes už by taky nemusel žít, protože byl jen přebytečným kusem a dalším hladovým krkem.

Spikee potřebuje rehabilitace, které později ukážou, jestli půjde nožička operovat. Spikee si zažil mnoho zlého, kopance, křik, i tak stále věří v lepší svět a hodné lidi. Rádi bychom pro něj udělali maximum, dopřáli mu šťastný štěněcí život, postarali se o nožku, kterou ještě nedokáže ohnout.

Přejete mu mnoho krásných zážitků a dlouhý život? Chcete Spikovi darovat druhou šanci? Přispějte na účet 2500405636/2010, VS 14004 a buďtesoučástí záchrany jednoho speciálního štěněte!

Facebooková událost pro Spikeeho

Profil Spikeeho na PesWebu

Jana Plaňanská - dočasná péče Spikeeho

www.osbeky.cz

Kam dál: 

Odpojená elektřina a zaměstnanci bez mezd. Útulek v Třebíči má potíže

Senioři v útulcích

Sbírka pro 25 pejsků ze špatných podmínek

Psi v zapomnění, Ukrajina volá o pomoc!

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...