ARCHIE - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Ústecký
Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje jméno je Archie a je mi 1,5 roku. Cesta mě osudu mě zavála do dočasné péče, neměl jsem se zrovna nejlíp a tak jsem tu rád. Tady se spí doma, baští dobré jídlo, mazlí vás a jsou tu i kámoši na hraní a dovádění. A přesně tohle já bych si přál i doma. Jsem středně velký pejsek, vážím 18 kg, přijel jsem dost hubený, ale už to doháním. Jsem přátelský kluk, s moc milou a veselou povahou, užívám si pozornost svých dočasných páníčků, venku se honím s kamarádama, drtíme hračky a pak si odpočinu na gauči a teta se se mnou mazlí. Takový život já bych chtěl mít pořád. Jestli se vám líbím, přijeďte se se mnou seznámit a já já vám dám svoje srdce, váš Archie"

Archie je mladý kříženec střední velikosti, je to bílý princ se skvělou povahou. Je to moc hodný a zlatý kluk, k ostatním nekonfliktní a doma by uvítall i psí kámošku, nebo hodného kamardáda. fenečky má moc rád a s pejsky se jen potřebuje správně pomaleji seznámit, pak je z něj parťák na psí dovádění. Je to aktivní pes, se spoustou energie a elánu , miluje své majitele, je velice mazlivý a kamarádský, bude se rád učit nové věci a nadšeně za dobroty a pohlazení zvládat nové dovednosti. Je šikovná a chytrý, doma je čistotný a nic neničí. Pro Archieho hledáme zodpovědné a milující majitele, kteří se mu budou věnovat a budou mít na něj čas. Bude mu krásně v domku se zahrádkou, hlavně bude - li mít svoje vlídné lidi a třeba i psí společnost. Je to plašové zlatíčko, které si zaslouží ten nej domov.

Archie je odčervený, čipovaný, kastrovaný a očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nachází se v severních Čechách, návštěvu je možné, si domluvit po telefonu, kontakt předám. Pište inforamce o vás na mail : dipu@seznam.cz, nebo volejte tel 602 259 705