DEBBIE - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Údajně se tady u vás dá najít nové a trvalé bydlení a tak jsem tu i já, abych našla svoje doma a samozřejmě ty nejlepší a nejhodnější majitele na celý život. Jmenuji se Debbie a bude mi něco kolem 1 roku, vážím 17 kilo a jsem slečna voříšková, vzhledem podobná malému ridgebackovi. Když jsem byla uvázaná u stromu, bylo mi hodně ouzko, ale přišli pro mě a odvezli mě k tetě. Umím se hezky mazlit, zvládám čistotnost, krásu gauče jsem pochopila okamžitě a ráda si hraju s hračkama. Jsem hodná holka, co miluje svého člověka, nevadí mi pejsci, kočky ani rozumné hodné děti a v podstatě jsem pohodový pes pro aktivní rodinu, co má slabost pro zrzky. Jsem aktivní a veselá, učím se, co má správná psí holka umět, aby ze mě byla dokonalá fenečka, těším se vaší návštěvu a budete - li ti praví, ráda s vámi odjedu domů, vaše Debbie"

Debbie je mladá kříženka, o váze 17 kg, středně velká, asi 1 - 1,5 roku stará. Našla se uvázaná u stromu a přechodně bydlela v rodině nálezců, kde ji ale začala napadat a nakonec i pokousala domácí fenka. Debbie je hodná holka, s milou povahou, zpočátku je opatrná k mužům a může na ně štěkat. Jinak lidi miluje a hodně se upíná ke svému člověku. V dočasce funguje ve smečce psů i fen bez problémů, jen kvůli páníčkovi může na ostatní žárlit, což se dá snadno odbourat. Je čistotná a velice mazlivá a přátelská k lidem, doma nic neničí, je to věrný a oddaný pes, co si užívá pozornost a lásku člověka. Povely se teprve učí, nikdo s ní asi moc nepracoval, ale je vnímavá a učenlivá. V poslušnosti bude potřebovat potrenovat, je aktivní a má dost energie, vhodná ke sportům. Na vodítku trochu tahá, ale zlepšuje se každým dnem. Hodila by se k aktivní nebo sportující rodině, ideálně do domu se zahradou, ale není podmínkou,pokud bude mít dostatečná vyžití a pozornost majitelů, může bydlet i v bytě.
Je to moc fajn holčička, zaslouží si laskavou rodinu a hodně lásky, není určena na venkovní bydlení u boudy. Debbie je odčervená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.
Dočasky De De z.s. Varnsdorf, návštěva možná po dohodě s Petra Metla Nováková na tel : 607 950 978, nebo pište info o vás na mail: dipu@seznam.cz, 602 259 705