DASTY

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Dasty je "vestaj" (vesnické tajemství) něčeho velkého!!!! 
Má 40kg a vysoké nohy :)
Jako ročního pejska si ho vzala rodina, která na něj nestačila a po narození miminka mu chtěla najít nový domov! Což u velkých psů není většinou snadné. Dostal se k nám a byl adoptován, ale po 2 měsících se nám vrátil, protože se velmi zhoršil zdravotní stav paničky a vzhledem k jeho né úplně ideální povaze a chování nebylo možné aby nadále zůstal :(
Je to pes, který potřebuje zkušeného pána (nejlépe muže) nebo i ženu, která má ale zkušenosti a nebere psa jako hračku nebo zvýšení ega.
Dasty je pes pro práci, potřebuje zaměstnat, makat a hlavně sebevědomého pána, který se vyzná ve výchově a dokáže ho usměrnit, pak je z něj totiž úžasňák.
Dasty nerad zůstává sám, nejraději by byl nonstop se svým pánem, proto by se hodil k muži, který chodí třeba někam hlídat se psem, nebo si ho může brát s sebou do práce i jinam. S Dastíkem se totiž nemusíte bát vůbec ničeho. 
Zvládne přeskočit i hodně vysoký plot. Psy i fenky zvládá v pohodě, kočky mu nevadí, je zvyklý i na koně a jiná hospodářská zvířata, takže by nějakým statkem nepohrdnul! :)
Nová rodina musí počítat s tím, že Dasty není bezproblémový pejsek, ale jak si Vás zamiluje bude věrným psím kamarádem a bude si Vás hlídat!!!!
Nejlepší by bylo aby se dostal do rodiny bez dětí, je to velký pes, který by i nechtíc mohl ublížit třeba jen tím, že by dítě povalil na zem. Jinak ale miluje mazlení.
Z důvodu hlídání si pána bude nejlepší když bude jedináček nebo s fenkou.
Je očkovaný, odčervený, má čip a nyní je už i po kastraci.
Líbí se Vám Dasty?????? Máte vysoký plot???? Zkušenosti??? Velké srdce plné lásky a dostatek času a trpělivosti???? ZAVOLEJTE!!!!! 602 257905 nebo 731 189861

Do nového domova půjde po podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.

Dočasky De De, z.s. Praha