koťata VLOČKA, ZUZANKA a LUCINKA - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

4 měsíce
Icon: Kočka 4m
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Ahoj lidi a především všichni kočičí srdcaři. Jsme tři předoucí miminka, úžasné žíhané ségry Zuzanka, Lucinka a Vločka. Narodili jsme se 15.10.2020 takže nám je momentálně 3,5 měsíce a jsme malí drobečci k zamilování. Všechny tři jsme moc milé, mazlivé a hlavně jsme ty nejúžasnější společnice. Rády se mazlíme a baštíme, dovádíme s kámošema v dočasce a těšíme se na své milující páníčky. Vločka je ta krasavice s půlkou žíhaného čumáku, Zuzanka má zase jako správná princezna, zlatou hvězdu na čele :)(teta si ze mě dělá srandu, že mám mini rezavý flíček na čele jako princezna, ale já mám i jiné malé flíčky) a Lucinka je ta celá tmavá, nejvíc zvědavá.
Jsme zdravá mimina do dvou dlaní, co si přejí patřit někomu laskavému a vlídnému, malé plyšové průzkumnice, co hledají milující páníčky, jejichž srdce bije pro kočičky. Vaše princezny Zuzanka, Lucinka a Vločka"

Naše kočičky jsou zdravé, socializované, čistotné, zvyklé na ostatní kočičky. Hodí se do bytu nebo domu s bezpečným výběhem, 2x odčervené, 2x očkované. Váží kolem 1300 g. Jsou to velcí mazlíci, andílci a miláčkové pro kočičí milovníky z lidské říše.
Všechny kočičí slečny jsou čistoučké, s krásnou srstí, opečovávané, nejsou určené k adopci na ven, kde by nesměly být doma s lidmi. Pouze jako rodinní mazlíčci, žijící s lidmi v bytě nebo domě. Naše předoucí klubíčka můžete navštívit na Praze 4-Budějovická.
Do adopce půjdou po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Podmínkou adopce je bezpodmínečná kastrace v pozdějším věku. Info o sobě pište na mail : martina.svojsova@seznam.cz, nebo volejte na tel : 724 944 997,
Děkujeme za krásné fotky @tomblackphoto