MICKEY

Pohlaví

Kocour

Věk

1 rok
Icon: Kocour 1

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

,,Jmenuji se Mickey a jsem nádherný sametový klučík, který neměl se ségrou kam jít, a tak se nás ujala hodná teta. Jsem asi roční kocourek, který hledá milující náruč, kde bych měl dalšího kočičího společníka. Zpočátku jsem opatrnější, o mnoho klidnější, než je ségra, ale jakmile se rozkoukám, stane se ze mě umazlený vrnící společník, který vám bude vždy nablízku. Jsem připraven najít svou novou rodinku, mohl bych i do rodiny, kde jsou děti, ale k dětem pouze větším, rozumným, které vědí, jak se ke zvířátkům správně chovat. Malých hlasitých dětí bych se nejspíš bál. Uvítám bydlení jak v bytě, tak v domečku se zahrádkou, klidně s nějakým zabezpečeným výběhem či balkonem/terasou. Pokud hledáte milujícího parťáka, který se od vás nehne na krok, pak jsem to právě já. Váš Mickey.“

Mickey je cca roční kocourek, kterého jsme přijali s jeho ségrou, kdy se bezprizorně toulali venku a naštěstí se připletli k jedné hodné paní, a tak putovali k nám.

Mickey je klidný kocourek, pro kterého hledáme klidnější zázemí s empatickými lidmi, kteří mu dají dostatek času na adptaci v novém prostředí. Je nejdříve trochu ostražitý a nesvůj, ale jakmile si na své lidi zvykne a naučí se běžnému chodu domácnosti, stává se z něj pohodový kocourek, vděčný za lidskou společnost.

Je to vděčný kluk, pro kterého hledáme zodpovědnou rodinku, která se mu bude náležitě věnovat, zajistí mu bezpečnou domácnost a dostatek pozornosti a lásky. Micky není vhodný jako jedináček, miluje být v kočičí společnosti a velmi rád s ostatními dovádí.

Mohl by jak do bytu, ideálně se zabezpečenými okny, či balkonem, nebo do domku se zahradou, bez možnosti chození ven.

Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a úhradě ad. poplatku.

Mickey je odblešený, odčervený, kastrovaný a bude očkovaný. Budeme hledat zodpovědnou rodinu, která si uvědomuje,co péče o zvíře obnáší a že se jedná o závazek na min. 10 let.

V případě zájmu o adopci napište prosím informace o sobě a vašich podmínkách pro Mickeyho na mail : rulcany@seznam.cz nebo volejte na 605 318 186

Za krásné fotečky mockrát děkujeme https://www.instagram.com/stechygraphy?igsh=MW1yNTl0anV2YWp1bA== ???? #cat #kočka #black #adopce