Celesta

Pohlaví

Kočka

Věk

1 rok
Icon: Kočka 1

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ano

Kde se nachází

Místo nálezu: Strakonice
Region: Jihočeský
Datum nálezu: 12.02.2023
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

Celesta stále hledá svůj domov. 
je to krásný miláček - tpělivý, statečný, skromný, hravý i čistotný - budu jí hledat ten nejkrásnější bezpečný, pečující a milující domov v bytě nebo v domku s chráněnou zahradou, dvorem, výběhem  ....stále se léčí s dásněmi po extrakci zubů, ale baští, je veselá, užívá život....miláček prostě - je mi jí zároveň tak líto, kolik si toho už musela od kotěte vytrpět a neztratila vůli žít - bojovnice prostě


(tmavá mourina s bílými znaky)
Carla byla adoptována 19.2.2023. Zbývá už jen Celesta se zdeformovanou nožičkou. 
 
Včera jsme začaly s odchyty po vískách, kde se pohybují bezprizorní přemnožené kočky - jsou ničí a všech- občas jim dá někdo najíst. Místní je tam nechají žít, spíš teda živořit, množit se, umírat, nikdo jim nepomůže od blech, svrabu, vnitřních parazitů, nemocí, úrazů.
Kočičí holky na sebe venku sahnout nenechaly, ale už ve sklopci světlá ducala hlavou a tmavá se po ubytování také nechala hladit. Jsou droboučké, pohublé a popravdě nechce se nám mazlíky vracet do zimy a nejistoty. Tmavá měla rozlámanou zadní nohu a samovolně jí srostla, sice křivě, ale běhá šikulka pěkně už zase.
Včera 13.2.2023 byly na kastraci a budou tady cca týden na zhojenou, pak musím rozhodnout co s nimi dál - čeká nás vykastrovat ještě asi 30 koček, takže potřebujeme opravdu každé místečko, každou klec.
 
Holky jsou zatím v depozitu Chlup nechlup Strakonice a zkoušíme štěstí - pokud můžete některé z nich dát bezpečný milující a pečující domov, bylo by to super i tak jich tam lidem na krmení zbude hodně.