NUDLIČKA - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

5 let
Icon: Kočka 5
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Nudlička a toto jméno mi dala má dočasná teta. Našla jsem se totiž bezejmenná, opuštěná, nikoho jsem nezajímala a nikomu jsem nechyběla. Byla jsem hodně nemocná, ale měla jsem veliké štěstí a nyní se začínám rohlížet po své nové rodince. Teta říká, že jsem kočičí andílek s povahou největšího miláčka pod sluncem. Jsem totiž naprosto dokonalá, milá, hodná, mazlivá a nenáročná kočička. Doma jsem si bezproblémově zvykla a přizpůsobila se běžnému chodu domácnosti. Jsem čistotná, přítulná a mazlivá slečna, jemné a něžné klubíčko, které si okamžitě zamilujete. Lidi mám moc ráda, i když potřebuju neprve trochu času na rozkoukání. Ráda spinkám v postýlce, nebo si ustelu v klidném místečku v pokoji a spokojeně spinkám. Sem tam si začínám i hrát a zkoumat, co se doma dá vše dělat. Jsem vděčná za lásku a pozornost lidí a moc ráda bych našla své doma u milých laskavých páníčků, vaše Nudlička."

Nudlička se našla opuštěná venku, byla vyhublá a zablešená, hladová a špinavá. Přijela s velikou rýmou a kašlem, na které ji ale krásně zabrala antibiotika a nyní již funguje bez problému. Od začátku nás učarovala svojí vděčnou a velmi přátelskou povahou. Je jí asi 5 let, je to mladá kočička, nyní připravena na svou novou rodinu. Po čase je velice přítulná, pohodová, laskavá a jemná. Je zvědavá, vyrovnaná, nebojí se a moc ráda vyhledává kontakt s člověkem. Je čistotná, umí se sama zabavit, ale uvítá i hry s páníčkem. Ráda spinká na gauči či v posteli, ale najde si nerušeně místečko i kdykoli v bytě, kde odpočívá. V dočasné péči je zvyklá na hodné a klidné pejsky, kočičky vyzkoušené nemáme. Do nového domova by mohla jako jedináček nebo by si časem zvykla na další kočičí kamarádku, muselo by se vyzkoušet.

Podmínkou adopce je předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, předkontrola v novém domově, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

Nudle je odblešená, odčervená, kastrovaná, čipovaná a očkovaná. Budeme hledat zodpovědnou rodinu, která si uvědomuje, co péče o zvíře obnáší a že se jedná o závazek na min. 15 let.

V případě zájmu o adopci napište prosím informace o sobě a vašich podmínkách pro Nudličku na mail dipu@seznam.cz nebo volejte 602 259 705