SAMMY

Pohlaví

Kocour

Věk

4 roky
Icon: Kocour 4
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Sammy a to jméno mi dala teta. Našel jsem se totiž bezejmenný, opuštěný, nikoho jsem nezajímal a nikomu jsem nechyběl. Teď už je ze mě překrásný fešák, sotva by mě někdo poznal, jak jsem neskutečně prokoukl. Z umaštěné, vyhublé, špinavé kostřičky jsem se proměnil v nádherného kocoura, skoro jako zakletý princ.

Teta říká, že jsem kočičí Anděl s povahou nejvetšího miláčka pod sluncem. Jsem totiž naprosto dokonalý, milý, hodný, mazlivý a nenáročný kočičák. Doma jsem si okamžitě zvykl a přizpůsobil se, jsem čistotný, přítulný mazel, jemné a něžné klubíčko, kterého si okamžitě zamilujete.
Lidi mám moc rád, dokonce i nově příchozí návštěvy, nejsem vtíravý a vlezlý, rád spinkám v postýlce, nebo si ustelu v klidném místečku v pokoji a spokojeně spinkám. Jsem vděčný za lásku a pozornost lidí a moc rád bych našel své Doma u milých laskavých páníčků, váš Sammy."

Sammy se našel v žalostném stavu venku, byl vyhublý a zablešený, hladový a špinavý. Od začátku nám učaroval svojí vděčnou a velmi přátelskou povahou, je to Pan kocour, odhadem asi 3 - 5 let starý. Navzdory bolavému tělíčku i duši, miluje lidi, je to vzorný kluk, zcela přizpůsobivý domácímu prostředí, které si nadmíru užívá. Je velmi přítulný, pohodový, laskavý a jemný. Je zvědavý, vyrovnaný, nebojí se a moc rád vyhledává kontakt s človekem. Perfektně zvládá manipulaci, i ošetřování, podání léků, které po příjezdu vyžadoval, je čistotný, umí se sám zabavit, ale uvítá i hry s páníčkem. Neničí nábytek, není hlučný, v noci ani jindy ničím neruší. Doma vydrží bez problémů sám a vždy vás vřele uvítá.
Rád spinká na gauči či v posteli, ale najde si nerušeně místečko i kdykoli v bytě, kde odpočívá. Z každého jeho dojemného pohledu či doteku, je cítit nekonečná vděčnost, s jakou přijímá vaší lásku a péči. Sammy je zkrátka kočičí Anděl, který se jen tak nevidí, budeme moc rádi, najde - li domov u milujících zodpovědných milovníků kočiček, ovšem pouze jako jedináček, z důvodu pozitivity kočičích testů (bez jakýchkoli klinických příznaků)
Vstupně měl zvýšené parametry ledvinných testů, které se již upravili, nadále však musí být na ledvinné (renální) dietě. Vzhledem k tomu se ještě nemohl kastrovat, nicméně vůbec neznačkuje a je 100% čistotný.

Sammy je kastrovaný s ošetřenymi zoubky. Stále na ledvinové dietěj, inak je v pořádku. Je odčervený, odblešený.

Do adopce půjde po předchozí návštěvě v Praze, po dohodě s Jarmilkou. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předadopční kontrola v novém domově. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705.