❤ Oliver hledá AKUTNĚ domov nebo dočasnou péči ❤

Pohlaví

Kocour

Věk

5 měsíců
Icon: Kocour 5m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Oliver, kocourek, přibližně 5.5 měsíce starý. Je pozitivní na FeLV a je slepý. Je kastrovaný.

Oliver je moc milý a šťastný kocourek a my doufáme, že dostane svou šanci a najde nový domov nebo alespoň doživotní dočasnou péči!

Oliver byl nalezen uprostřed silnice v Kadlíně. Býval by ho někdo přejel, kdyby se ho neujala jedna z našich dobrovolnic. Kvůli zanedbané péči je Oliver nejen slepý, ale byla mu diagnostikována i progresivní FeLV. I přes tuto diagnózu je Oliver veselý kocourek, který si rád hraje a objevuje svět. Jakmile si dostatečně pohraje a vyběhá se, je velmi přítulný. Kvůli své nemoci Oliver nemůže být s jinými kočkami, než s těmi FeLV pozitivními. Pokud se stane zázrak a někdo Oliverovi nabídne domov, budeme samozřejmě nadále hradit jeho veterinární náklady. Nevíme, kolik času mu zbývá, ale víme, že Oliver se snaží užít si každý den a zaslouží si najít své milující páníčky! Momentálně se nachází v Praze v dočasné péči a je možné ho tam navštívit.

Pokud si myslíte, že se hodí právě k vám, neváhejte se nám ozvat! :) Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kR2oDnjYgsPvbSCK7, a nebo formulář dočasné péče, který naleznete zde: https://forms.gle/D5ZfzUMxim1Xko8s5. Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.