PACKA

Pohlaví

Kocour

Věk

2 roky
Icon: Kocour 2
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Červená
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Packa a toto jméno mi dala má dočasná teta. Našel jsem se totiž bezejmenný, opuštěný, nikoho jsem nezajímal a nikomu jsem nechyběl. Měl jsem veliké štěstí a nyní se začínám rohlížet po své nové rodince. Teta říká, že jsem kočičí Anděl s povahou nejvetšího miláčka pod sluncem. Jsem totiž naprosto dokonalý, milý, hodný, mazlivý a nenáročný kočičák. Doma jsem si okamžitě zvykl a přizpůsobil se, jsem čistotný, přítulný mazel, jemné a něžné klubíčko, kterého si okamžitě zamilujete. Lidi mám moc rád, rád spinkám v postýlce, nebo si ustelu v klidném místečku v pokoji a spokojeně spinkám. Jsem vděčný za lásku a pozornost lidí a moc rád bych našel své Doma u milých laskavých páníčků, váš Packa."

Packa se našel opuštěný venku, byl vyhublý a zablešený, hladový a špinavý. Od začátku nás učaroval svojí vděčnou a velmi přátelskou povahou. Jsou mu asi 2 roky, je to mladý kocourek nyní připraven na svou novou rodinu. Je velmi přítulný, pohodový, laskavý a jemný. Je zvědavý, vyrovnaný, nebojí se a moc rád vyhledává kontakt s človekem. Je čistotný, umí se sám zabavit, ale uvítá i hry s páníčkem. Rád spinká na gauči či v posteli, ale najde si nerušeně místečko i kdykoli v bytě, kde odpočívá. V dočasné péči se zatím netváří na kočičí smečku, proto by v novém domově mohl být jako jedináček, možná by si časem zvykl na jednu kočičí kamarádku, muselo by se vyzkoušet.

Podmínkou adopce je předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, předkontrola v novém domově, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

Packa je odblešený, odčervený, kastrovaný, čipovaný a očkovaný. Budeme hledat zodpovědné rodiny, které si uvědomují, co péče o zvíře obnáší a že se jedná o závazek na min. 15 let.

V případě zájmu o adopci napište prosím informace o sobě a vašich podmínkách pro Packu na mail dipu@seznam.cz nebo volejte 602 259 705