MINNIE

Pohlaví

Kočka

Věk

1 rok
Icon: Kočka 1

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

,,Jmenuji se Minnie a jsem nádherná sametová slečna, která neměla s bráchou Mickym kam jít, a tak se nás ujala hodná teta. Jsem asi roční holčička, která hledá milující náruč v zodpovědné rodince.

Jsem veselá, sebevědomá a nebojácná holka zcela připravena na svou novou rodinku. Mohla bych i do rodiny, kde jsou děti, ale k dětem pouze větším, rozumným, které vědí, jak se ke zvířátkům správně chovat. Malých hlasitých dětí bych se nejspíš bála.

Uvítám bydlení jak v bytě, tak v domečku se zahrádkou, klidně s nějakým zabezpečeným výběhem či balkonem/terasou.

Pokud hledáte milující parťačku, která se od vás nehne na krok, pak jsem to právě já. Vaše Minnie.“

Minnie je cca roční kočička, kterou jsme přijali s jejím bráškou, kdy se bezprizorně toulali po venku a naštěstí se připletli k jedné hodné paní, která nás zkontaktovala a po domluvě je naše dočasná teta přijala.

Minnie je skvělá společnice, pro kterou hledáme zodpovědnou rodinku, kde by byla s další kočičí parťačkou, která jí bude oporou nebo nejlépe se svým bráchou Mickym.

Je to vděčná přítulná a kontaktní holka, pro kterou hledáme nějakou skvělou rodinku, která se jí bude náležitě věnovat, zajistí jí bezpečnou domácnost a dostatek pozornosti a lásky. Mohla by jak do bytu, ideálně se zabezpečenými okny, či balkonem, nebo do domku se zahradou, bez možnosti chození ven.

Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči po dohodě s její dočasnou tetou Anežkou v Praze, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.

Minnie je odblešená, odčervená, vakcinovaná a kastrovaná. Budeme hledat zodpovědnou rodinu, která si uvědomuje, co péče o zvíře obnáší a že se jedná o závazek na min. 10 let.

V případě zájmu o adopci napište prosím informace o sobě a vašich podmínkách pro Minnie na mail : rulcany@seznam.cz nebo volejte na 605 318 186

Za krásné fotečky mockrát děkujeme slečně Terezce https://www.instagram.com/stechygraphy?igsh=MW1yNTl0anV2YWp1bA== ???? #cat #blackcat #kocicka #praha