TYGŘÍK - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

1 rok
Icon: Kocour 1
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

,Jmenuji se Tygřík a jsem nádherný mourovatý klučík, který byl pořízen jako nevhodný dárek k Vánocům. Musel jsem ze dne na den změnit své bydliště, a tak se mě ujala hodná teta. Jsem asi 8měsíční kocourek, který hledá milující náruč, kde bych moc rád měl dalšího kočičího společníka. Zpočátku jsem opatrnější, ale jakmile se rozkoukám, stane se ze mě umazlený vrnící společník, který vám bude vždy nablízku. Jsem připraven najít svou novou rodinku, mohl bych i do rodiny, kde jsou děti, ale k dětem pouze větším, rozumným, které vědí, jak se ke zvířátkům správně chovat. V dočasné péči jsem si i zvykl na pejsky, takže pokud máte doma hodného a navyklého hafana ani s ním nebudu mít problém. Uvítám bydlení jak v bytě, tak v domečku se zahrádkou, klidně s nějakým zabezpečeným výběhem či balkonem/terasou. Pokud hledáte milujícího parťáka, který se od vás nehne na krok, pak jsem to právě já. Váš Tygřík.“

Tygřík je cca 8měsíční kocourek, kterého jsme od majitelů. Tygřík je klidný kocourek, pro kterého hledáme klidnější zázemí s empatickými lidmi, kteří mu dají dostatek času na adptaci v novém prostředí. Jakmile doma vše okouká a zvykne si na své dvounohé parťáky, začne spokojeně dovádět a lumpačit. Moc rád si hraje, je velice zvídavý a chytrý.

Je to vděčný kluk, pro kterého hledáme zodpovědnou rodinku, která se mu bude náležitě věnovat, zajistí mu bezpečnou domácnost a dostatek pozornosti a lásky. Mohl by jak do bytu, ideálně se zabezpečenými okny, či balkonem, nebo do domku se zahradou, bez možnosti chození ven.

Doma uvítá další zvířecí společnost. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči po dohodě s jeho dočasnou tetou Sárou v Praze, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.

Tygřík je odblešený, odčervený, kastrovaný a bude očkovaný. Budeme hledat zodpovědnou rodinu, která si uvědomuje, co péče o zvíře obnáší a že se jedná o závazek na min. 10 let.

V případě zájmu o adopci napište prosím informace o sobě a vašich podmínkách pro Tygříka na mail sara.pospisilova@hotmail.com nebo pište na 721 125 447

Za krásné fotečky mockrát děkujeme slečně Kateřině.