Parádní obojky a vodítka pro psy, aneb móda není pouze výsadou lidí

Publikováno: 8.12.2015
Autor: Můj Mazlík
Foto: Můj Mazlík

Nejenom lidská společnost jde s módou, podléhá vlivům a novým vzorům, upoutává a nutí nás kupovat stále nové oblečení, doplňky, nábytek, nová auta. Životní styl jde s lidskou populací ruku v ruce stále kupředu a promítá se také do oblastí, které jsou lidem velmi blízké.

Petrobarevná moderní vodítka pro psy.Domácí mazlíček jako člen rodiny

V mnohých rodinách s dětmi, ale i bez nich se už bez čtyřnohých miláčků, kteří nás několikrát denně vytáhnou na vzduch a na procházky, prostě neobejdou. Pejskové malých či velkých plemen a ras se postupem času i sblížení stávají pomalu a jistě právoplatnými členy rodiny. Někteří dokonce jezdí na rodinné dovolené, dostane se jim veškeré zdravotní péče a úpravy srsti i drápků. Proto vůbec není ku podivu, že je zachvátila také vlna oblékání – na trhu najdeme psí oblečky, pláštěnky, větrovky, kožíšky, overaly a nikoho nepřekvapí ani pestrobarevná moderní vodítka pro psy.

Buďte in!

Pokud jsme tedy již naučeni nakupovat v psím obchodě granule, konzervy, pamlsky, ale i vitamíny, kousací kostičky, léčiva, dopřejme jim tedy kromě domácích pelíšků a hraček také, aby s námi ladili na vycházce, na cvičišti, na soutěžích nebo třeba ve svátek. Stopovací vodítkareflexní vodítka, FLEXI vodítka, pogumovaná, přepínací, řetízková vodítka či Red Dingo vodítka se zdobením, různých délek a s důmyslnou stylovou karabinou se budou pejskům určitě líbit. Jsou vyrobeny z kvalitního nylonu a nepustí z dosahu ani temperamentnější a neposedné mazlíčky.

K vodítku patří módní obojek

Pořídíme-li pejskovi kvalitní a praktické, navíc ještě třeba i luxusní vodítko s kameny Swarovského, bude chtít určitě též nový obojek. Pak nezbude, než ten starý nechat už jen na doma nebo na lítání po venku, ale k slavnostním příležitostem pořídit také něco stylového a vkusného, v čem bude náš přítel velký fešák. Reflexní obojky pro psy zaručí bezpečnost a lepší viditelnost našeho svěřence v dešti, šeru, večer a v noci, nylonové, neoprenové, kožené, světelné, kožené, řetízkové, barevné nám dávají širší možnost volby pro tu konkrétní příležitost a účel. Red Dingo obojky s nastavitelnou velikostí a plastovou sponou Bucklebone ve tvaru kosti jsou spolu s vodítkem téže značky dokonalým kompletním vybavením pro kteréhokoliv pejska.

Psí obojky Red Dingo

Psí obojky Red Dingo

Užijte si to!

Páníčkové, kteří se svým svěřencům věnují dennodenně, připravují je do soutěží, na vystoupení a přehlídky, si to užívají spolu s nimi. Sladění ve stejných barvách, materiálech a vybaveni všemi možnými ozdůbkami, světýlky na obojku nebo postroji, které slouží pro zdraví, větší komfort a pohodlí pejska, mohou vyrazit kamkoli, kam psi mají přístup. Módní policie jistě ocení jednotnou image pána a jeho pejska, například při soutěžních výstupech i estetická a výtvarná stránka hraje jednu ze stěžejních rolí. Takže šetřit na psí módě není na místě, může to zkazit celkový dojem a to by bylo vážně škoda.

Malý, ale milý

Nebývá pravidlem, že ve štěněčím věku nepotřebujeme kromě výživy, výcviku, očkování a odčervování vůbec nic jiného. Štěňátka si už musí pomalu zvykat na obojky, které by však měly být jemnější, měkčí, citlivější, přesto pevné a pohodlné, učí se pomalu chodit na vodítku a zvykají si vůbec na celý okolní svět i s jeho nástrahami. Upravené a posouvací obojky i vodítka, postroje a psí vestičky jsou právě tady na místě. Rychlé zapínání a rozepínání je ideální pro veškerou manipulaci s malým pejskem. V péči o štěně je však zapotřebí záměr potřebného sortimentu ještě více rozšířit, protože na růstu, vývoji a výcviku od mládí velmi záleží. A vyroste z něho právě takový kamarád a přítel, jakého si zasloužíme. I tady beze zbytku platí, ač je to k nevíře, ono okřídlené: Co si zaseješ, to sklidíš.

Psí postroje k zakoupení na muj mazlik.

Psí postroje k zakoupení na muj mazlik.

Potřebujete nakoupit nový obojek, postroj anebo vodítko? Využijte nabídku specializovaného obchodu www.mujmazlik.cz, kde najdete i další důležité potřeby pro pejsky, kočky a malá zvířata.

Po registraci můžete využít slevový poukaz na první nákup v hodnotě 50 Kč. (Platí pro všechny objednávky nad 500 Kč)

Slevový kód, který po registraci zadáte v prvním kroku košíku je: pesweb.

logo Můj mazlík