Chili - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 7 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Chili je asi 7 letá fenka československého vlčáka. Dostala se k nám po prosbě lidí, kteří si pronajímali dům u kterého byla i ona a když se stěhovali, majitelé ji chtěli nechat utratit. Chili se celý její život nikdo nijak moc nevěnoval. Neumí takřka nic, ale lidi má moc ráda, miluje jejich přítomnost, které se nemůže nabažit. U nás se i docela zžila se smečkou, jen malé psy má tendence trochu nahánět. Moc ráda chodí na procházky, na vodítku se ze začátku musí upozornit, aby netahala, po chvíli jde pak moc hezky. Nabírá ale kondici, kterou má opravdu mizernou, protože má docela velkou nadváhu, tak se to musí trénovat, aby se tahání nezhoršovalo. To ale jako jednu z mála věcí chápe moc dobře, jinak ji učení prostě nebaví. Celý život po ní nikdo nic nechtěl a vlastně i její plemeno to má tak trochu v povaze.

Chili hledá rodinu, která na ni nebude mít velké nároky, ale u tak se ji pokusí ještě něco naučit. Bude věrnou společnicí na procházkách přírodou, tak i při práci na zahrádce. Hledá bydlení v rodinném domě s přístupem domů, hygienu má v kotci skvělou. Chili u nás již absolvovala vyšetření krve, dostala čip a první dávku očkování. Až trochu zhubne, bude ji čekat kastrace a preventivni RTG. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, zaplacením adopčního poplatku 3000kč. Počitejte i s oboustrannou návštěvou. Nachází se u Třebíče. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku v přiloženém odkaze, který nám ušetří čas při komunikaci.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwAR1GQ441dW5tW7kBiNvTOESJVFW4APqMNBjoVqgRb-m1QaLgzN3TrGnEyT4&pli=1