Hugo

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Hugoušek, 2-3roky starý pejsek s 22kg, který k nám přijel z východního Slovenska hledat své štěstí. Rok strávil zavřený v malém špinavém kotci čekáním na to, že si ho někdo všimne. Bohužel se u jeho kotce nikdo nezastavil a ani v inzerci nikoho nezaujal. My se to všechno ale pokusíme změnit a věříme, že u nás se dlouho neohřeje ???? Hugo je od příjezdu k nám ten nejoptimistější pes! Kopa radosti a energie, nemůže se nabažit volného pohybu, lidského kontaktu a vlastně všeho, co mu vymyslíme! Je přátelský s fenkami, psů si pod naším vedením nevšímá, společné procházky si užívá. Je to taková neřízená střela, zřejmě se snaží všechno dohnat, venku ho zajímají všechny pachy, nemůže se toho nabažit. Nechá se ale uklidnit, hodně na to od začátku dbáme, jinak by nám to tady zbořil ???? Chce to trpělivost, ale když vytrváte, zjistíte, že je to vlastně chytrý a učenlivý pes. Lidi naprosto miluje, i když mu člověk dělá nepříjemné věci, líže mu ruku a kouká těma nejoddanějšíma očima. Hugo přijel s nadváhou, tím, že se řadí momentálně k nejaktivnějším psům u nás, má už pár kilo dole. S Hugískem jsme zkoušeli běhat a budem zkoušet ješte kolobku, protože jakékoli pohybové aktivity miluje. Už se i smířil s naší venkovní kočičkou, kterou již ignoruje, ač na ni ze začátku hodně reagoval.

Hugo hledá altivní pánečky se smyslem pro humor a s energií na rozdávání, jako má on. ???? Nepohrdne bydlením uvnitř, ale pokud bude mít někdo dobře zabezpečený pozemek, může žít i venku s dobrým zázemím. Hugo je očkovaný, čipovaný, ošetřen proti parazitům a má petpas. Tento týden ho čeká ještě kastrace. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy, zaplacením adopčního poplatku 3000kč. Počítejte i s oboustrannou nezávaznou návštěvou. Nachází se u Třebíče. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku v přiloženém odkaze, kde je k nahlédnutí i adopční smlouva.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwAR1GQ441dW5tW7kBiNvTOESJVFW4APqMNBjoVqgRb-m1QaLgzN3TrGnEyT4&pli=1